Český Goodwill má ode dneška dva čestné ambasadory

01/06/2016

K poslednímu květnovému dni odstoupil z pozice ambasadora Peter Beck. Ve funkci působil od začátku února, když ve středu 27. ledna spolu s dalšími čestnými ambasadory ocenění Český Goodwill Stanislavou Dufkovou a Václavem Blahunkem, slavnostně převzal jmenovací dekret u příležitosti Výročního setkání laureátů ocenění Český Goodwill. O této akci jsme vás informovali zde.

Za čtyři měsíce spolupráce stihl Peter projekt obohatit o řadu zajímavých nápadů. Peter Beck působil současně jako business development manažer ve společnosti EDYMAX SE, člen ekonomické a zahraniční komise Slovenské obchodní a průmyslové komory (SOPK), expertní poradce Svazu průmyslu a dopravy ČR či poradce předsedy Korejské obchodní komory v ČR.

"Přes veškeré své pracovní vytížení věnoval Peter našemu projektu spoustu času a svých zkušeností," váží si přínosu ambasadora Lenka Hlavatá, ředitelka společnosti HPCG, která ocenění Český Goodwill pořádá. Málokdo si však podle Hlavaté dokáže představit, kolik práce je s projektem Český Goodwill ve skutečnosti spojeno.

"'Dělat dobro' je opravdu velmi náročné časově a často i psychicky," přibližuje Lenka Hlavatá a dodává: "Proto si nesmírně cením celého týmu, který se na projektu Český Goodwill dlouhodobě podílí, vesměs na dobrovolnické bázi, a ráda bych tímto všem kolegům za jejich výdrž upřímně poděkovala." Tým, který se na fungování ocenění Český Goodwill podílí, má v tuto chvíli šest členů a dva čestné ambasadory - Stanislavu Dufkovou a Václava Blahunka.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů