44 % nárůst po 10 dnech má na svém kontě Český Goodwill 2016

26/05/2016

Za prvních deset dnů nominační fáze 4. ročníku ocenění Český Goodwill bylo od veřejnosti přijato již 23 nominací podnikatelů a společností, kterých si lidé váží. Oproti stejnému období předchozího ročníku se tak zatím jedná o nárůst 44 %.

Nominační fáze potrvá do 30. června. Pak se příjem nominacíe uzavře a organizátor přistoupí k jejich zpracování a oslovení nominovaných. Nominovat může každý individuálně dle svých priorit a morálních hodnot, které jsou pro něho důležité. Nominace potěší vašeho obchodního partnera, zaměstnavatele, i firmu, jejímž jste pravidelným a spokojeným zákazníkem.

Účast v projektu Český Goodwill je pro nominující i nominované zdarma. "Rozhodně se ale nejedná o žádné 'o nás bez nás'," vysvětluje manažerka projektu Markéta Nová, že nominovaná firma musí nejprve svou nominaci přijmout, aby se stala účastníkem projektu.

Inspiraci, koho nominovat, naleznete i v tomto nominačním videu Český Goodwill 2016

Zdroj: HPCG

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů