Vyvrcholením každého ročníku je slavnostní galavečer Český Goodwill

17/05/2016

Český Goodwill tradičně vrcholí v polovině října slavnostním vyhlášením a předáním ocenění. Koncepcí je tento zlatý hřeb každého ročníku unikátní. Organizátoři přitom dbají na to, aby program i génius loci místa, kde se galavečer koná, významným způsobem podrthl myšlenku a hodnoty, které jsou nosnými pilíři ocenění Český Goodwill.

Při organizaci celého večera tak hrají zásadní roli detaily. Právě ty utvářejí celkový neopakovatelný dojem, který si přítomní hosté s sebou odnášejí. O kompletní zajištění slavnostního večera se stará společnost HP N Media, člen skupiny HPCG, která má s event managementem bohaté zkušenosti. "Žádný z detailů nelze podcenit, byť by se na první pohled mohl zdát sebemenší," říká Lenka Hlavatá, ředitelka skupiny HPCG. Velmi podle ní záleží například i na výběru moderátora.

Právě osobnost moderátora utváří celkovou atmosféru a komfort hostů v průběhu slavnostního vyhlášení. Každý moderátor má specifický styl práce, který se promítne do celé akce. "Například pro vyhlášení 3. ročníku ocenění Český Goodwill 2015 jsme angažovali moderátora Jana Rosáka," uvádí Hlavatá a dodává: "Byla to velmi dobrá volba. Pan Rosák je zkušený profesionál, který svým osobitým šarmem a příjemnou barvou hlasu dodal galavečeru nonšalanci, kterou si v prostorách Břevnovského kláštera zasloužil."  

Dobrý moderátor vytvoří vřelou atmosféru a případná drobná zaváhání přemění v nenucený vtip.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů