Český Goodwill 2016 startuje právě dnes!

16/05/2016

Čtvrtý ročník ocenění Český Goodwill pro firmy, kterých si lidé váží, startuje právě dnes! V úvodní fázi, která tradičně potrvá do konce června, mohou lidé zasílat své nominace podnikatelů a společností, kterých si váží a chtějí je ocenit za odpovědný přístup k podnikání, osobnostní kvality a férové jednání vůči okolí firmy.

Nominovat lze jednoduše on-line prostřednictvím nominačního formuláře. "Důvod k nominaci je subjektivní a záleží při tom na morálních hodnotách každého nominujícího," řekla manažerka projektu Markéta Nová. Inspiraci a případnou nápovědu naleznete ve videu Český Goodwill 2016, které je ústředním komunikačním bodem letošního ročníku.

"Ve videu jsme se do dvou minut pokusili shrnout, co všechno podnikání obnáší, a že to není jednoduché," vysvětlila Nová a dodala: "Skuteční podnikatelé, kteří ke svému podnikání přistupují odpovědně, to všechno ale dokážou, a přitom ještě vytvářejí skutečné hodnoty, zabezpečí nejen sebe, ale i své zaměstnance a jejich rodiny, a dělají spoustu dalších věcí, ze kterých benefituje široké okolí."

V uplynulých ročnících projektu Český Goodwill se podařilo ocenit na 140 firem od těch nejmenších, ryze rodinných až po velké české i mezinárodní firmy se stovkami zaměstnanců a miliardovými obraty. Společný mají jeden cíl - podnikat odpovědně a rozvíjet tak pozitivně prostředí, ve kterém působí. Výsledkové listiny z předchozích ročníků naleznete zde.

Ke svým čtvrtým narozeninám získal projekt ocenění Český Goodwill novou tvář a díky mediálním parnterům také masivní kampaň. Jejím cílem je motivovat širokou veřejnost zastavit se alespoň na chvilku a zamyslet se pozitivně. Máte ve svém okolí někoho, koho si vážíte pro jeho poctivou práci, férové jednání nebo "obyčejnou" lidskou slušnost? Nominujte jej na ocenění Český Goodwill. Příjem nominací potrvá do konce června.

Děkujeme všem partnerům ocenění Český Goodwill 2016.

Zdroj: HPCG

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů