Jaroslava Jermanová převzala záštitu nad 4. ročníkem ocenění Český Goodwill

19/02/2016

Záštitu nad 4. ročníkem oceněním pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2016, převzala také Jaroslava Jermanová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Projekt Český Goodwill tak pod jejím patronátem proběhne již potřetí.

"Ocenění Český Goodwill se pod záštitou paní 1. místopředsedkyně koná pravidelně již od roku 2014," vysvětluje Markéta Nová, manažerka projektu, a dodává: "Zakládáme si na dlouhodobých partnerstvích a přízeň paní Jermanové nás tak velmi těší."

Vlastní zkušenost s projektem Český Goodwill Jermanová poprvé získala v premiérovém ročníku 2013, kdy byla sama nominována, když vedla obchody společnosti své sestry Aksamite nábytek. Na ocenění Český Goodwill 2013 ji nominoval jeden z obchodních partnerů.

Jermanová poprvé poskytla záštitu ocenění Český Goodwill 2014, jehož slavnostní vyhlášení proběhlo v Národním technickém muzeu.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů