Získali jsme záštitu Mezinárodní obchodní komory a Světové federace obchodních komor

15/02/2016

Čtvrtý ročník prestižního ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2016, se může jako jediný projekt svého druhu v České republice pochlubit unikátní záštitou světové obchodní organizace se sídlem v Paříži, Mezinárodní obchodní komory a Světové federace obchodních komor.

"O záštitu jsme požádali prezidenta Mezinárodní obchodní komory, pana Petera Mihóka, při osobním setkání na začátku ledna v Bratislavě," říká Lenka Hlavatá, managing partner HPCG a autorka projektu Český Goodwill, a dodává: "Jednání bylo velmi příjemné a já jsem nesmírně potěšena, že tato významná světová obchodní organizace s udělením záštity souhlasila."

Projekt Český Goodwill je tak jediným oceněním, které se může pochlubit záštitou Mezinárodní obchodní komory se sídlem v Paříži a Světové federace obchodních komor. Prestiži ocenění tato spolupráce dává zcela nový rozměr.

"Světová federace obchodních komor na svém celosvětovém kongresu, který se koná každé dva roky, pravidelně odměňuje ty nejlepší ze své komunity za projekty realizované v oblasti společenské odpovědnosti. Naše globální síť se také každoročně v Oslu podílí na udílení cen Business for Peace. Dále spolupracujeme s Komisí Mezinárodní obchodní komory v otázkách odpovědnosti firem a omezování korupce, kdy formulujeme doporučení pro politiky i praktická pravidla jednání a best practice pro boj s korupcí," uvádí Peter Mihók výčet aktivit, které pojí poskytovatele záštity s hodnotami ocenění Český Goodwill.

Velkou zásluhu na získání záštity má čestný ambasador projektu Peter Beck (vlevo), který jednání v Bratislavě zorganizoval.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů