Právě vyšlo zimní číslo Magazínu KPCG

09/12/2015

4. číslo KPCG magazínu právě vyšlo. Přináší hned 3 rozhovory s významnými osobnostmi, tématem je "Úspěšná firma jako samostatné dítě" a samozřejmě nechybí tradiční sloupek investora, tentokrát se zaměřením na vyjímečné vánoční dárky. 

Exkluzivně pro Magazín KPCG přinášíme rozhovor s českou tenisovou jedničkou a 6. hráčem ATP Tomášem Berdychem. Velmi zajímavý a inspirativní je také rozhovor s vítězem kategorie OSOBNOST Českého Goodwillu 2015 Václavem Kádnerem. A navíc přinášíme rozhovor s ředitelkou věznice Světlá nad Sázavou plukovnicí Gabrielou Slovákovou na téma "Vánoce za mřížemi", který nutí k zamyšlení.

Magazín obdrží členové Klubu Partner Český Goodwill v nejbližších dnech do svých poštovních schránek. Teaser si můžete stáhnout na www.kpcg.club. Přejeme Vám příjemné čtení!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů