Připomeňte si slavnostní galavečer Český Goodwill 2015 na videu

31/10/2015

Ve čtvrtek 15. října 2015 se v Praze v krásných prostorách Tereziánského sálu Břevnovského kláštera uskutečnil slavnostní galavečer vyhlášení výsledků a předání ocenění Český Goodwill 2015. Na videozáznamu, který byl dnes zveřejněn, si můžete připomenout nejdůležitější okamžiky večera.

"Letošní třetí ročník ocenění Český Goodwill stejně jako samotný galavečer byly v mnoha ohledech výjimečné," hodnotí manažerka projektu Markéta Nová. "Slavnostního večera u příležitosti vyhlášení výsledků se zúčastnil rekordní počet hostů a ocenění si letos převzal rekordní počet firem, kterých si lidé váží," doplňuje Markéta.

V překrásných prostorách Tereziánského sálu Břevnovského kláštera se zúčastnily dvě stovky hostů z řad nominovaných firem, partnerů a příznivců ocenění Český Goodwill. Letos poprvé se slavnostního vyhlášení měla příležitost zúčastnit i veřejnost - tři šťastlivci, kteří se v polovině října zúčastnili soutěže na Facebookovém profilu Český Goodwill, byli vylosováni a získali volné vstupenky pro sebe a doprovod.

Atmosféra večera byla letos opět nezapomenutelná, a to díky prostorám ale především výjimečným hostům - váženým českým podnikatelům. "Letošní ročník byl zase o poznání lepší než ten předcházející a prestiž celé myšlenky bezesporu roste. Organizace večera neměla chybu a byla naprosto profesionální. Co je ovšem nad rámec podobných akcí je lidský rozměr večera a přístup vás, organizátorů," zhodnotil Oleg Spružina, generální ředitel TÜV SÜD Czech.

Na úvod večera zazněla česká státní hymna v podání Žesťového kvinteta Hudby Hradní stráže a Policie ČR, oficiálním programem přítomné hosty provedl moderátor Jan Rosák a večer uzavřel raut ve stylu tradiční českého kuchyně připravený převážně z kvalitních českých potravin oceněných značkou Klasa. "Děkuji všem pořadatelům za krásně připravený večer. Jsme rádi, že jsme se zůčastnili a poznali mnoho zajímavých podnikatelů a lidí. Pohoštění bylo výborné a ta svíčková...," vzpomíná na galavečer Helena Konopíková, majitelka firmy Krchlebské koláče.

Chcete-li si připomenout znovu výjimečné chvíle galavečera Český Goodwill 2015, nebo pokud jste neměli možnost se slavnostního večera osobně zúčastnit, podívejte se na video záznam na webu www.cesky-goodwill.cz, anebo na reportáž na Twitteru, která probíhala on-line pod hastagem #CZgoodwill:

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů