Slavnostní vyhlášení již za 7 dní

08/10/2015

Ve čtvrtek 15. října v 19 hodin vyvrcholí galavečerem třetí ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2015. A že je opravdu na co se těšit, potvrzuje i velký zájem všech hostů a partnerů.

Těšíme se na krásné okamžiky za účasti vážených podnikatelů, předních představitelů státní správy i moci duchovní. Kromě slavnostního vyhlášení výsledků a předání cen, je na programu vystoupení Žesťového kvinteta Hudby Hradní stráže a Policie České republiky i charitativní dražba rakety české tenisové jedničky Tomáše Berdycha. Hosté rovněž budou mít příležitost ochutnat kvalitní české potraviny oceněné národní značkou kvality KLASA nebo tradiční svíčkovou na smetaně. Slavnostní atmosféru ještě zdůrazní genius loci nejstaršího mužského kláštera v českých zemích.

Více informací se dozvíte na www.kpcg.club, kde je již ke stažení "ochutnávka" podzimního vydání Magazínu KPCG...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů