Oceňte podnikatele, kterých si lidé váží. Váš hlas rozhodne!

01/09/2015

Od dnešního dne může široká veřejnost hlasovat a zvolit tak Osobnost Českého Goodwillu 2015. Český Goodwill je ocenění pro odpovědné a vážené české firmy, kterých si lidé váží za jejich přístup k podnikání i širokému okolí. Hlasovat o a zvolit vítěze kategorie Osobnost můžete až do půlnoci 30. září.

Třetí ročník opět zaznamenal zájem veřejnosti

„Velmi nás těší, že jsme opakovaně zaznamenali zájem veřejnosti, tedy nominujících, samotných nominovaných i partnerů projektu, který si klade nemalé cíle,“ říká Ing. Lenka Hlavatá, managing partner HPCG, poradenské skupiny, která ocenění Český Goodwill pořádá již od roku 2013. V letošním roce došlo o 15 % více nominací než v roce 2014 a do závěrečné fáze postoupilo 65 odpovědných firem, které nominovala veřejnost na toto prestižní ocenění. O prestiži ocenění svědčí i letošní záštita 1. Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny PČR Ing. Jaroslavy Jermanové, Ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

V září rozhodne o vítězích veřejnost i odborná porota

V průběhu září, tak jako v předchozích ročnících se rozhodne o vítězích v kategoriích Osobnost (hlasování veřejnosti), Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš (hlasování odborné poroty). „Ocenění si však zaslouží všichni, jejichž podnikatelské i životní příběhy si můžete přečíst v sekci nominace, resp. v aktuálně chystané ročence 2015,“ dodává Hlavatá. Právě příběhy malých i velkých firem jsou hnacím motorem organizátorů a partnerů projektu. Cílem ocenění je vedle ocenění nominovaných a zvýšení jejich publicity i poukázání na důležitost soukromého sektoru pro makroekonomický dopad na českou ekonomiku a na přímý pozitivní vliv na místo působiště těchto firem a organizací.

Výběr je široký

Hlasovat můžete jak pro malé živnostníky a řemeslníky, přes poctivé české farmáře a potravináře až po významné průmyslové společnosti, ale i neziskové organizace a sdružení, bez jejichž úsilí by se často nedostalo pomoci těm nejpotřebnějším. Vrcholem bude opět slavnostní říjnový galavečer, v průběhu kterého bude slavnostně předáno ocenění Český Goodwill 2015 a bude i čas pro vzájemné setkání všech nominovaných. I v letošním roce v průběhu slavnostního večera proběhne dražba, jejíž výtěžek bude věnován na dobročinné účely. „Pro další ročníky jsme se s potěšením domluvili na spolupráci s Nadačním fondem Tomáše Berdycha, je tedy na co se při dražbě těšit,“ prozrazuje Markéta Nová, administrátorka ocenění Český Goodwill.

Celou tiskovou zprávu si můžete stáhnout v sekci média.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů