KPCG má za sebou první letní setkání

27/07/2015

První letní setkání KPCG se uskutečnilo ve čtvrtek 23. července v pražské Ville Schwaiger. Na programu byl odborný seminář na téma Podnikatelská rizika, raut ve stylu All You Can Eat výborných stejků od pražské Stejkárny a také degustace svěžích růžových vín vinařství Spielberg.

Hosté z řad účastníků ocenění Český Goodwill a partnerů projektu strávili příjemné letní odpoledne, které kromě chutného jídla a pití přineslo také řadu zajímavých informací a kontaktů. "Moc děkuji za včerejší velice příjemné a milé odpoledne. Byl to krásný letní zážitek spojený i s řadou zajímavých informací a hlavně mě nadchlo setkání s dobrými a šikovnými lidmi. Těším se zase někdy na shledanou," hodnotí klubovou akci Alena Kazdová, šéfredaktorka odborného časopisu Moderní řízení.

 

Odborný seminář "Podnikatelská rizika - ochrana majetku a finančních prostředků", který se konal v úvodu akce připravila Pojišťovna VZP, a.s., partner ocenění Český Goodwill. Ing. Tomáš Urban seznámil přítomné hosty s řadou praktických informací na téma odpovědnosti podnikatelů a s užitečnými tipy, jak míru rizika, které s každým podnikáním nutně souvisí, co nejlépe eliminovat.

 

Druhá část klubového setkání byla věnována networkingu. V klidném prostředí zahrady ve Ville Schwaiger, která sousedí s pražským parkem Stromovka, si hosté užívali příjemný servis hostitelské restaurace Stejkárna. Atmosféru podpořila také degustace růžových vín Spielberg, během níž se hosté dozvěděli zajímavosti o přednostech českých vín, pěstitelské tradici i přednostech, které u českých vinařů obdivují i v zahraničí.

 

V tomto neformálním duchu hosté navázali nové kontakty a diskutovali nové obchodní příležitosti. KPCG tak přesně podle svého motta otevřel již v rámci prvního letního setkání možnosti pro další růst byznysu zúčastněných hostů. Další akce KPCG se uskuteční v první polovině září. Máte-li zájem o účast, sledujte pozorně web www.kpcg.club.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů