Právě vyšlo letní číslo Magazínu KPCG

10/07/2015

Magazín Klubu Partner Český Goodwill má již druhé číslo. Vyšlo právě dnes a opět nabízí příjemné a užitečné čtení pro letní dny. Ústředním motivem je téma rovnoprávnosti žen a jejich role ve společnosti, byznysu i politice.

Není to tak dávno, co jsme vám představili první vydání Magazínu KPCG. Tímto číslem se symbolicky otevřela další etapa projektu na podporu etického a odpovědného podnikání v Česku. Dalším mezníkem je 1. letní klubové setkání s našimi váženými podnikateli, na které se těšíme již za pár dní 23. července ve Ville Schwaiger v pražské Bubenči.   

Dnes máme to potěšení uvést číslo druhé, které je věnované aktuálnímu tématu - kvóty pro minimální počet žen ve vedení podniků i politických stran.  Můžete se těšit na rozhovory se zajímavými ženami, které se prosadily a jsou úspěšné, například Jana Erbová, majitelka firmy AC-T servis a loňská vítězka kategorie Partner Českého Goodwillu 2014. Titulní stránku zdobí MUDr. Michaela Hustá, úplně první nositelka titulu Osobnost Českého Goodwillu v premiérovém ročníku 2013. Velký rozhovor s ní naleznete na straně 7.

Letní číslo Magazínu KPCG naleznete v sekci Klub

Letní číslo magazínu dále obsahuje výběr zajímavých informací nejen ze světa byznysu a podnikání, a protože je léto, přináší také pár tipů, jak si jej zpříjemnit. 

Přejeme příjemné čtení a letní dny plné pohody!

Tým Český Goodwill

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů