222 fanoušků a 30% nárůst nominací

15/06/2015

222 facebookových fanoušků a 30% nárůst nominací, s tím vstupuje letošní 3. ročník ocenění Český Goodwill 2015 do druhé poloviny své úvodní fáze, ve které může veřejnost nominovat podnikatele a firmy, kterých si váží.

V polovině nominační fáze na ocenění Český Goodwill 2015 se přitom zdá, že letošní třetí ročník bude opět rekordní. V porovnání se stejným obdobím loňského roku dosud přišlo téměř o 30% více nominací odpovědných podnikatelů a společností, kterých si lidé váží. 

„Velmi nás těší vzrůstající zájem veřejnosti, který ocenění Český Goodwill dodává na prestiži,“ říká Lenka Hlavatá, managing partner české poradenské skupiny HPCG, která projekt pořádá. Podobně jako v loňském roce dosud převažují nominace od zaměstnanců, přátel a rodinných příslušníků, ale začínají se již objevovat také nominace od obchodních partnerů. Loni nominace od obchodních partnerů převažovaly zejména ve druhé části nominační fáze.

Na výsledném počtu nominací na ocenění Český Goodwill 2014 se pak obchodní partneři podíleli 37%, těsně následováni zaměstnanci (32%). Zbývající nominace přišly od přátel (13%), rodinných příslušníků (11%) a ostatních stakeholderů (6%). Na 70% nominujících loni udělilo pořadateli souhlas k tomu, aby nominované informoval o tom, kdo je nominoval.

Český Goodwill 2015 se koná pod záštitou Jaroslavy Jermanové, I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, ministra zemědělství Mariana Jurečky, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

Nad transparentním průběhem celého projektu dohlíží certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Hlavními mediálními partnery jsou regionální Deník, multimediální projekt ZET skupiny Lagardère a Regie Radio Music. Projekt dále mediálně podporují Český rozhlas Region, Trade News, ČIA News, MMportal.cz a SkyPaper.cz. Partnery ocenění Český Goodwill 2015 jsou společnosti Pojišťovna VZP, a.s., X Production, e.vox, Firma 2.0 a kouč Aleš Kalina.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů