Český Goodwill 2015 má za sebou první týden nominací

21/05/2015

První týden nominací do 3. ročníku ocenění Český Goodwill se právě dnes završil. Zbývá tak ještě 5 týdnů, během kterých můžete rozmýšlet, zda máte ve vašem okolí podnikatele či společnost, kterých si vážíte a rádi byste jim vyřejně vyjádřili vaše uznání. Ocenění Český Goodwill je k tomu tou nejlepší cestou, nominovat můžete do konce června.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a nominujte podnikatele či podnikatelku, kterých si vážíte pro jejich odpovědný přístup k podnikání, protože ctí fair play nebo jsou prospěšní širokému okolí v regionu, ve kterém se svou firmou působí. Český Goodwill vám nejen pomůže tyto podnikatele a společnosti ocenit, ale ocení také vás!

Kdo může nominovat?

Nominovat může každý, kdo je je schopen o některém podnikateli či podnikatelce ve svém okolí upřímně říci, že si jich váží a proč. Můžete být ve vztahu zaměstnanec - zaměstnavatel, obchodní partner, zákazník, investor či nezávislý obdivovatel. Pak stačí jednoduše vyplnit a odeslat on-line nominační formulář. Pokud na konci léta na finálním seznamu účastníků 3. ročníku ocenění Český Goodwill zjistíte, že Váš nominovaný svou nominaci přijal a souhlasil s účastí v projektu, můžete navíc doufat, že oceníme za vaši snahu a čas věnovaný vyplňování nominačního formuláře také vás.

Pokud totiž jako první nominujete podnikatele či podnikatelku, která v zářijovém hlasování veřejnosti získá titul Osobnost Českého Goodwillu 2015, čeká na také na Vás milá odměna... Výsledek navíc můžete sami ovlivnit, pokud se vám podaří nalézt pro vašeho nominovaného dostatečnou podporu ve vašem okolí, která mu přinese nejvíce hlasů ze všech nominovaných! Máte to tedy výhradně ve vašich rukách - neváhejte proto a dejte najevo hodnoty, které jsou právě pro vás důležité - nominujte včas váš podnikatelský vzor na ocenění Český Goodwill 2015!

Nominace do 3. ročníku ocenění Český Goodwill přijímáme do 30. 6. 2015!

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů