Český Goodwill 2014: Nominace uzavřeny!

07/07/2014

V neděli 6. 7. o půlnoci skončila fáze přijímání nominací firem, kterých si vážíte, na ocenění Český Goodwill 2014. Organizátora nyní čeká zpracování nominací a oslovení nominovaných s žádostí o akceptaci jejich nominace a potvrzení zájmu o účast v projektu.

"Děkujeme všem, kteří zaslali nominaci podnikatele nebo společnosti, kterých si váží," říká Markéta Nová, manažerka projektu. "V průběhu letních prázdnin všechny došlé nominace zpracujeme a ve spolupráci s nominovanými, kteří budou souhlasit s účastí v projektu Český Goodwill, připravíme profilové medialonky," doplňuje Nová.

Organizační tým letos zřejmě čeká perné léto, neboť zájem veřejnosti o ocenění poctivých podnikatelů, kteří přistupují odpovědně ke svému podnikání i širšímu okolí své firmy, v letošním druhém ročníku předčil všechna očekávání. "O průběhu zpracování nominací budeme průběžně informovat na webu i Facebookovém profilu Český Goodwill," uvádí Nová, a doplňuje: "Postupně budeme rovněž uveřejňovat medialonky firem, které se v září budou ucházet o přízeň veřejnosti v hlasování i pozornost odborné poroty."

V rámci on-line hlasování, které bude probíhat v termínu od 1. do 30. září, budete svým hlasem moci rozhodnout o tom, kdo je podle vás nositelem důležitých morálních hodnot, a koho zvolíte za výherce v kategorii Osobnost Českého Goodwillu 2014.

Zdroj: Český Goodwill, HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů