Za 11 dní se uzavřou nominace na ocenění Český Goodwill 2014

19/06/2014

Ode dneška přesně za 11 dní skončí lhůta pro nominace na ocenění Český Goodwill 2014, jehož druhý ročník se letos koná pod záštitou Jaroslavy Jermanové, I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR...

Nepropásněte svou příležitost vyslovit uznání podnikatelům a společnostem, kterých si vážíte za jejich poctivou práci a odpovědný přístup k podnikání, jehož prostřednictví přispívají k budování hodnot a ke zvyšování blahobytu celé společnosti! Nominujte je on-line prostřednictvím jednoduchého formuláře na webu www.cesky-goodwill.cz a HPCG vám je pomůže ocenit.

Ocenění Český Goodwill úspěšně směřuje k naplnění ambice stát se prestižním oceněním pro vážené firmy působící v Česku. Český Goodwill je ojedinělý tím, že je primárně založen na nominacích stakeholderů - zaměstnanců, obchodních partnerů (zákazníků, dodovatelů), akcionářů, přátel - tedy všech, kteří vnímají přínos poctivých firem pro širší okolí podniku, a chtějí jim za to vyslovit uznání.

Počtem nominací, které byly od 15. května 2014 přijaty, již letošní ročník ocenění Český Goodwill daleko překonal hodnoty loňského premiérového ročníku. "Tyto zprávy nás velmi těší a jsou pro nás dokladem toho, že si Český Goodwill našel svou niche na trhu," hodnotí Markéta Nová, manažerka projektu Český Goodwill, vzrůstající zájem veřejnosti o projekt.

Nezapomeňte, šance nominovat končí 30. 6. 2014!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů