Český Goodwill 2014: Úctyhodné překvapení

16/06/2014

Druhý ročník projektu Český Goodwill, který se letos koná pod záštitou I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny ČR, Ing. Jaroslavy Jermanové, odstartoval 15. května. Jeho první, nominační fáze, se nyní blíží do finále. Ještě dva týdny můžete nominovat společnosti a podnikatele, kterých si vážíte. Termín uzávěrky nominací je 30. června 2014.

Český Goodwill, ocenění pro vážené firmy podnikající v Česku, se těší velké oblibě u široké veřejnosti. Počet dosud přijatých nominací překročil hodnoty premiérového ročníku a potvrzuje, že je potřeba ocenit všechny ty, kteří ke svému podnikání přistupují odpovědně, dodržují základní morální principy a v rámci svých podnikatelských aktivit se chovají eticky vůči nejširšímu okolí své firmy.

Nominace veřejnosti na ocenění Český Goodwill 2014 si také mohou připsat další dvě "nej". Přinesly totiž úctyhodné překvapení - mezi nominovanými je několik firem, které si zasloužily úctu a uznání bývalých zaměstnanců společnosti, a to do té míry, že se rozhodli na ocenění Český Goodwill nominovat!

Český Goodwill má již také svého rekordmana - nejvíce nominací od jednotlivců pro jednu firmu. Rekordem je nyní osm nominací od rozdílných stakeholderů. Podaří se tuto metu překonat i někomu dalšímu? Pokusit se o tom můžete i vy - uzávěrka pro nominace je 30. června. Ještě 14 dní tak můžete využít k tomu, abyste stihli nominovat toho podnikatele či firmu, kterých si vážíte právě vy!

Zdroj: Český Goodwill, HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů