Objevujeme krásy ČR: Soutěž o vstupenky do Muzea Lega

09/06/2014

Objevujte krásy Česka a soutěžte s Českým Goodwillem o vstupenky do Soukromého muzea Lega v Praze. Posílejte fotografie vašich nejoblíbenějších míst, každý týden oceníme 5 nejlepších.

Soutěž probíhá od 9. do 29. června na sociální síti Facebook. Vyfoťte své nejoblíbenější místo kdekoli v České republice a nahrajte fotku na facebookovou stránku Český Goodwill. V krátkém komentáři k fotografii uveďte název místa a důvod, proč jej považujte za nejhezčí výletní místo nebo destinaci pro letní dovolenou. Ještě dejte stránce Český Goodwill označení "To se mi líbí" a můžete vyhrát.

Každý týden z došlých příspěvků odborná porota vybere 5 nejlepších, a každý výherce získá 4 volné vstupenky do Soukromého muzea Lega v Praze. Pravidla soutěže si můžete stáhnout v sekci Média.

"V rámci projektu Český Goodwill se snažíme upozorňovat na vše, co je předností České republiky. A krásná příroda, kulturní dědictví, architektonické památky, atd. k těmto přednostem zcela jistě patří. Ne nadarmo bývá Praha hodnocena jako jedna z nejkrásnějších turistických destinací vůbec," vysvětluje Markéta Nová, manažerka projektu, a dodává: "Praha však není jediným místem, které je turisticky atraktivní. Také regiony oplývají množstvím zajímavostí a krás, které jsou mezi návštěvníky oblíbené."

Podle aktuálních průzkumů se letní dovolenou v Česku letos chystá strávit přibližně polovina Čechů, zaslané příspěvky tak mohou posloužit také jako tipy, kde se dá v tuzemsku strávit ta nejlepší dovolená. "Se zajímavým vyžitím během letní dovolené v Čechách souvisí také výhry, které do soutěže věnoval partner projektu Český Goodwill, Pojišťovna VZP, a.s.," říká Nová, a upřesňuje: "Výherci získají volné vstupenky do Muzea Lega, do kterého se mohou vydat i za nepříznivého počasí."

Soukromé muzeum Lega v Praze nabízí na výstavní ploše 340 m2 na 20 tématických expozic. Návštěvníci zde mohou obdivovat 2 500 modelů, přes 1 000 000 kostiček nebo také nejstarší model z roku 1949.

Zdroj: HPCG, Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů