HPCG a TUV SUD se dohodly na spolupráci

22/05/2014

Společnosti HPCG a TÜV SÜD Czech se dohodly na spolupráci v rámci projektu Český Goodwill 2014. Cílem spolupráce je zajištění maximální transparentnosti ocenění pro odpovědné podnikatele a společnosti, kterých si veřejnost váží.  TÜV SÜD Czech bude dohlížet nad nominacemi i průběhem hlasování druhého ročníku projektu Český Goodwill, který letos HPCG pořádá pod záštitou Ing. Jaroslavy Jermanové, I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

„Naše společnost si vybrala spolupráci na tomto projektu, protože oceňuje jeho ambice propojit podnikatelský a občanský sektor oceněním počinů v oblasti společenské odpovědnosti,“ říká Viktor Šaroch, obchodní a marketingový ředitel TÜV SÜD Czech. „Vzhledem k tomu, že se zapojujeme do různých iniciativ v oblasti společenské odpovědnosti podniků, vnímám naše angažmá nezávislého garanta transparentnosti soutěže Český Goodwill jako velmi logické,“ dodává.

„Jsme velmi poctěni, že celosvětově uznávaná autorita v oblasti řízení kvality a certifikace, jakou je společnost TÜV SÜD Czech, projevila zájem stát se partnerem projektu Český Goodwill. Je to pro nás dalším důkazem faktu, že ocenění Český Goodwill udílené firmám, pro které je jejich práce posláním a nejen zdrojem příjmů, je skutečně bohulibá myšlenka, která oslovuje i tak významné instituce jako je právě TÜV SÜD Czech,“ říká Lenka Hlavatá, managing partner HPCG. „Jsme přesvědčeni, že vstup certifikačního orgánu dodá prestiž celému projektu, potvrdí jeho transparentnost a ještě zvýší atraktivitu ocenění Český Goodwill v očích veřejnosti i nominovaných firem,“ dodává Hlavatá.

Český Goodwill oceňuje podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich morální kvality, etické jednání vůči nejširšímu okolí jejich firmy a odpovědný přístup k podnikání. Déle než 470 let historie za sebou dohromady mají tradiční české značky, které loni zvítězily v premiérovém ročníku projektu Český Goodwill. Vítězství v pěti základních hodnotících kategoriích si odnesly firmy STAP (Tradice), Nobilis Tilia (Inovace), Aquasoft (Partner), Pražská energetika (Mecenáš) a OČNÍ EU (Osobnost).

Organizátorem projektu Český Goodwill je česká poradenská skupina HPCG, záštitu laskavě převzala Ing. Jaroslava Jermanová, I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Druhý ročník projektu Český Goodwill mediálně podporují regionální Deník, multimediální projekt ZET skupiny Lagardère, Regie Radio Music, specializovaný server MMportal.cz a zpravodajsko-informační portál SkyPaper.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů