Český Goodwilll 2014 odstartoval, nominovat můžete již od dnešního dne

15/05/2014

Druhý ročník úspěšného projektu Český Goodwill startuje právě dnes. Nominovat ty, jichž si vážíte, můžete ode dneška do konce června. Stačí vyplnit jednoduchý on-line formulář.

Máte ve vašem okolí podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte? Chcete je za jejich kvality a odpovědný přístup ocenit? Nominujte je do projektu Český Goodwill. Čas na rozmyšlenou máte až do konce června - uvažte tedy, zda se skutečně nenajde nikdo, komu byste chtěli vzkázat: "Vážím si Vás a oceňuji Vaši práci..."

Nominovat můžete jednu nebo i více firem. Stačí jednoduše vyplnit on-line formulář. Pokud si nebudete vědět rady nebo budete mít nějaké otázky, prohlédněte si FAQ nebo nás kontaktujte. Sledovat můžete také Facebookovou stránku projektu, a pokud ji podpoříte vaším Likem, budeme potěšeni.

Děkujeme, že sdílíte hodnoty projektu Český Goodwill, a těšíme se na vaše nominace!

Markéta Nová a tým Český Goodwill

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů