Český Goodwill letos opět s regionálním Deníkem

11/04/2014

Vydavatelský dům Vltava-Labe-Press, do kterého patří titul regionální Deník, a pořadatel projektu Český Goodwill, česká poradenská skupina HPCG, se dohodli na pokračování mediálního partnerství.

Zájem o další spolupráci na projektu Český Goodwill stvrdili včera zástupci obou stran podpisem dohody o mediálním partnerství také pro rok 2014. "Velmi nás těší, že regionální Deník mediálně podpoří náš projekt i v letošním roce", uvádí Lenka Hlavatá, managing partner HPCG, a dodává: "Zakládáme si na dlohodobých vztazích s odběrateli i dodavateli a zájem vydavatele regionálního Deníku o pokračování spolupráce na Českém Goodwillu je pro nás dokladem toho, že naše deklarace nejsou jen prázdná slova,  že se nám skutečně daří vytvářet pozitivní atmosféru, která je motivací k dlouhodobé spolupráci."

Tyto a další hodnoty odpovědného a trvale udržitelného podnikání jsou jedním ze základních pilířů projektu Český Goodwill. Bližší podrobnosti naleznete na stránce O projektu. Vydavatelství Vltava-Labe-Press a regionální Deník jsou jedním z partnerů, kteří základní hodnoty a morální principy, jejichž nositelkou je značka Český Goodwill, sdílejí a snaží se je i dále rozšiřovat. Přesvědčit se o tom můžete v následujícícm krátkém rozhovoru s manažerem inzerce společnosti VLP, Vítkem Horálkem.

Co pro Vás pojem ČESKÝ GOODWILL znamená?

"Pojem ČESKÝ GOODWILL pro mě znamená skloubení českých předností a tradičních hodnot s moderním světem 21. století, který je multikulturní a otevřený všemu novému, co přináší pozitivní růst."

Proč jste se rozhodli stát se partnerem projektu ČESKÝ GOODWILL?

"Projekt ČESKÝ GOODWILL je konkrétním projevem společenské odpovědnosti firem - téma, které je v současné době velmi aktuální a které naše společnost navíc vnímá ve dvou rovinách zároveň – jednak z pohledu odpovědnosti firmy jako takové a jednak ve smyslu společenské odpovědnosti médií. Partnerství projektu ČESKÝ GOODWILL je pro nás důležitým momentem v naplňování odpovědnosti v obou rovinách současně."

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

"Dobrý skutek, který dělám nejčastěji a s největší oblibou, je říci mé manželce každé ráno, jak moc ji mám rád. Možná se to může zdát jako maličkost, ale rozhodně má obrovsky pozitivní vliv na kvalitu našeho vzájemného soužití. Myslím si, že to platí o mezilidských vztazích obecně."

Regionální Deník poskytne mediální prostor pro komunikační kampaň po celou dobu trvání druhého ročníku projektu Český Goodwill, a to jak ve fázi nominační, tak i hlasovací. Letošní kampaň se zaměří na aktuální témata z českého byznysu a marketingu, současně poskytne prostor pro mediální podporu firem nominovaných v rámci premiérového ročníku Českého Goodwillu.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů