21. vydání Magazínu KPCG

21/04/2021

Právě vychází první vydání Magazínu KPCG v roce 2021, symbolicky už 21. v pořadí, které je opět nabité pozitivní motivací. Čtenáře čeká ohlédnutí za slavnostním předáváním firmových oscarů, které se nám podařilo uspořádat 21. ledna 2021. Na dalších stranách se mohou těšit na smršť podnikatelských příběhů, které pojí odhodlání, vytrvalost a na konci úspěch ve všech odstínech.

Řada z nich je součástí našeho multimediálního projektu Goodwill Talks: od píky až na vrchol. Tuto inspiraci můžete čerpat v písemné, zvukové i video-podobě, jak vám bude zrovna libo. V dalších rozhovorech představujeme finalisty oceněné v kategoriích Inovace a královské Made in Czechoslovakia. V obou nejsilnější příběhy volí odborná projektu Český Goodwill a bez pochyby uznáte, že i letos měla šťastnou ruku.

7 otázek jsme položili Miroslavu Šilhanovi (LOGeco, Inovace ČG 2020), abychom zjistili více o unikátní české technologii zpracování odpadů, zastavili jsme se na návštěvě u Víta Domkáře (Aveton, Inovace ČG 2015) a viděli, jak se firmě s odstupem času daří, vyzpovídali jsme Martina Januše (MyQ, Made in Czechoslovakia ČG 2020), který připomíná českého Elona Muska, a strávili jsme jeden den s Miroslavem Kubíkem (LOMAX & Co.), který v roce 2019 získal historicky prvního firmového oscara v kategorii Made in Czechoslovakia. A v neposlední řadě, pozvání na čaj o páté přijala Lenka Novotná, spolumajitelka rodinné firmy PLASTIA (Inovace ČG 2020), s níž jsme si povídali o zahradničení, životním cyklu zahradnických potřeb, které vyrábí, i společenské zodpovědnosti lokálního producenta.

Celkem jedenáct rozhovorů, které jsme pro aktuální Magazín KPCG společně připravili, vlívá do žil novou energii a motivaci k další práci a novým projektům, třeba těm investičním. Tipy podnikatelů shrnujeme na straně 16. V našem pravidelném průzkum jsme také zkoumali, jak se situace v českých firmách v souvislosti s vládními restrikcemi změnila během uplynulého půlroku. Výsledky přinášíme v článku na straně 18. Nechybí ani exkurz do minulosti, který se tentokrát věnuje 100. výročí založení Československé obce legionářské, a kalendárium s přehledem akcí, na které se v nejbližší době mohou členové klubu a rodiny Český Goodwill těšit v Klubu Partner Český Goodwill (KPCG).

Malou ochutnávku z 21. čísla Magazínu KPCG naleznete už nyní zde.

Zdroj: HP N Media pro Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů