Aktuální oznámení: galavečer posunut na leden 2021

09/10/2020

V reakci na nově vyhlášená hygienická opatření bohužel nebude možné uspořádat galavečer Český Goodwill 2020 v plánovaném termínu 22. října. Slavnostní vyhlášení výsledků a předávání firmových oscarů se posouvá na leden 2021.

"I přes veškerou snahu a pokročilé přípravy musíme s lítostí poprvé za 8 let ocenění Český Goodwill přesunout galavečer mimo původí termín," řekla k aktuálnímu vývoji Lenka Hlavatá, ředitelka české poradenské skupiny HPCG, která projekt pořádá. 

"Po zralé úvaze a diskusi s partnery, kteří se na jeho přípravě podílejí, jsme se rozhodli posunout termín slavnostní vyhlášení výsledků 8. ročníku projektu Český Goodwill 2020 na čtvrtek 21. ledna 2021," dodala Hlavatá s tím, že do té doby zůstanou výsledky aktuálního ročníku v tajnosti. 

Letošní 8. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, se tak stává v pravdě nekonečným. O své slavnostní udílení firmových oscarů však ani letošní finalisté určitě nepřijdou. Nový ročník, v pořadí již 9., bude vyhlášen rovněž v lednu poté, co budou známi držitelé 8. firmových oscarů.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů