Přivítá letos projekt Český Goodwill 500. finalistu?

18/05/2020

Počet finalistů Firmových Oscarů může letos atakovat magickou hranici 500 firem. Zda tomu tak bude, můžete ovlivnit právě Vy. Nominujte podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte na do 8. ročníku ocenění Český Goodwill.

Nominovat můžete jednoduše on-line přes tento nominační formulář: http://www.cesky-goodwill.cz/nominacni-formular. Uzávěrka nominací je tradičně 30. června.

Nominovaní, kteří svou nominaci přijmou, se stanou finalisty a jejich medailonky budou o půlnoci z 31. srpna na 1. září uveřejněné na webu cesky-goodwill.cz. Postoupí tak do závěrečného kola, které probíhá celé září. Zahrnuje jednak hlasování veřejnosti v kategorii Osobnost ČG2020 a také hodnocení odborné poroty.

Za uplynulých 7 let, kdy se Firmové Oscary váženým českým podnikatelům udělují, z celkového počtu došlých nominací 724 do finále postoupilo 423 firem. Z nich 97 stanulo ve světle reflektorů, kde si převzali ceny na podporu a dalších růst jejich podnikání. Od veřejnosti bylo od roku 2013 celkem přijato téměř 70.000 hlasů, které rozhodly o nositelích titulu Osobnost Český Goodwill. 

Český Goodwill 2019 ocenil rekordních 20 podnikatelů a společností.

Zdroj: HP N Media, člen skupiny HPCG, pro Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů