HOT rozhovory: Jak se daří podnikatelům z rodiny Český Goodwill?

24/04/2020

Série rozhovorů Home Office Talks by Český Goodwill je další z forem pomoci a přináší inspiraci v době koronavirové. 

Ředitelka společnosti HPCG Lenka Hlavatá zpovídá oceněné podnikatele a partnery z rodiny Český Goodwill. Na YouTube kanálu Český Goodwill už můžete nyní shlédnout prvních 5 rozhovorů. Pozvání k virtuálnímu rozhovoru #HomeOfficeTalks už přijali partneři projektu Český Goodwill a členové KPCG: Martin Palička (Etnetera), Miroslav Krištof (LORIKA CZ), Oleg Spružina (TÜV SÜD Czech), Petr Sedláček (X Production) a Petr Milata (BEZNOSKA).

Společně to zvládneme

A jakou inspiraci získáte? Někteří museli své firmy uzavřít zcela, někteří částečně, další se přesunuli plně do režimu Home Office. Jedno však mají společné. Krizi berou jako příležitost, jak být lepší. Shodují se na tom, že svět v podobě, na kterou jsme byli zvyklí před úderem pandemie covid-19, už se nevrátí. Na nové výzvy se těší a nepochybují, že je současná zkušenost posílí. Inspirujte se na vlastní uši/oči ;-).

Nové díly můžete sledovat v premiéře každý čtvrtek.

Zdroj: HP N Media s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů