12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Náš chléb a.s.

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Jsme rodinná pekárna, založená na 22 let dlouhé rodinné tradici. NÁŠ CHLÉB, čerstvý a voňavý, pro vás s láskou připravujeme v naší provozovně v Jablonci nad Nisou. Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB je již od začátku zaměřen na ruční výrobu a prodej řemeslně vyráběného pečiva. Tajemství vůně a chuti našeho pečiva není založeno pouze na poctivé ruční práci, kvalitních surovinách a dlouholetých zkušenostech, ale zejména na velkém srdci, které do každého kousku pečiva vkládá tým našich pekařů a pekařek.

Při výrobě našeho pečiva používáme jenom přírodní suroviny, jejichž kvalita je u nás na prvním místě. Velký důraz klademe také na zpracování a zrání těsta. Do našeho těsta používáme pouze vlastní kvas, který si sami vyrábíme. Těsto poté ručně hněteme a necháváme zrát po přesně určenou dobu, aby dosáhlo ideální kyprosti. Naše výrobky nedodáváme do žádných supermarketů. Máme síť vlastních prodejen NÁŠ CHLÉB.

Vyrábíme takové pečivo, které bychom rádi jedli i my sami.

Mapa
Firma sídlí v Libereckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co vá přivedlo k podnikání?

soutěživost

Co vás na podnikání nejvíc těší?

úspěch

V čem vidíte největší překážky podnikání?

byrokracie

Důvod nominace

Rodinná pekárna, založená na 22 let dlouhé rodinné tradici. NÁŠ CHLÉB, vždy čerstvý a voňavý, s poctivě, láskou připravují v provozovně v Jablonci nad Nisou. Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB je již od začátku zaměřen na ruční výrobu a prodej řemeslně vyráběného pečiva. Používá často vlastní nebo již málo používané tradiční metody, které preferují kvalitu na úkor rychlosti. Sortiment od chlebů, staročeských housek a koláčů za téměř čtvrt století rozrostl - po focaccia, ciabatty, cornové pečivo, marokánky, perníky. Dnes nabízí i domácí džemy, termixy, pomazánky a spousty dalšího. Avšak stále se vše vyrábí ručně s použitím nejlepších surovin. Nominuji celý tým firmy, který se rychle rozrůstá, ale má jedno společné - lásku k pečivu, dobrý pocit z dobře odvedené práce pro zákazníka. Prostě vždy vyrábí takové pečivo, které by rádi jedli i sami a za své produkty by dali ruku do ohně.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů