12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Studio Agnes

Romana Šlehofer

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Svatební salón Studio Agnes nabízí jeden z nejkomplexnějších výběrů svatebních šatů a doplňků v Praze. Jeho majitelka Romana Šlehofer už třicet let pomáhá nevěstám při výběru jejich svatebních šatů. Její zkušenosti v oboru krejčovství jsou uznávány, jak při zhotovení pánských obleků na míru, tak i při výběru vhodných šatů na svatbu pro maminku nevěsty či ženicha.

Majitelka Romana též sleduje nejnovější trendy, a spolu s celým týmem vytváří nezapomenutelné okamžiky v životě svých klientů. Kamenný obchod s prodejem a půjčovnou svatebních a společenských šatů na pražském Smíchově se může pochlubit širokou nabídkou nejnovějších kolekcí od nejlepších světových designerů.

Firma nabízí největší výběr těhotenských svatebních šatů a výhradní prodej značky Tiffany Rose z Anglie, šaty pro družičky, společenské plesové, večerní a maturitní šaty pro dámy i pány, a nově v kolekci Mix&Match možnost sestavit si svatební šaty z různých dílů, která činí nevěstu jedinečnou.

V jednoduchosti je krása.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Když nad tím tak přemýšlím, tak možná zejména fakt, že jsem po návratu z Německa po 20 letech na českém trhu nemohla najít vhodné šaty na svoji svatbu. Jako vyučená dámská krejčová ve svatebním salónu v Německu a dlouholeté praxi, mám ke svatebnímu businessu hodně blízko.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Vážím si zejména čestnosti, spolehlivosti a férového jednání. U svých dodavatelů si zakládám na dlouholeté spolupráci a dobrých vztazích.

Kterou z Vašich vlastností dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Dle mého názoru je to má tvrdohlavost a houževnatost. Když si něco usmyslím, nerada ustupuji a jdu si za svým.

Odpovídala Romana Šlehofer, majitelka firmy

Důvod nominace

Romana Šlehofer již 30 let úspěšně pomáhá nevěstám při výběru jejich svatebních šatů. Má unikátní zkušenosti v oboru krejčovství, je uznávaná i při zhotovení pánského obleku na míru a výběru vhodných šatů na svatbu pro maminku nevěsty či ženicha. Vždy jí potěší, když se svatba každým dílem podaří a snoubenci se po svatbě s poděkováním vracejí. Sleduje nejnovější trendy a spolu s jejími šikovnými asistentkami a módními návrháři vytváří nezapomenutelné okamžiky v životě. Studio Agnes se dnes rozrostlo na místo, kde si exkluzivní společenské oblečení vybere každý. Nominuji jí za mnohaleté podnikatelské úsilí s neochvějnou orientací na spokojeného zákazníka. Romana jako podnikatelka naplňuje všechny znaky členů rodiny Český Goodwill.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů