Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Vysoká škola NEWTON, a.s.

Jiří Koleňák

Ročník 2021

Představení nominované firmy

NEWTON UNIVERSITY je soukromá vysoká škola, která se od roku 2003 zaměřuje na moderní výuku managementu, psychologie, marketingu a podnikání. Působí v Praze, Brně a Bratislavě a je tak česko-slovenskou vysokou školou.

Poskytuje víceúrovňové vzdělání kdy kromě studia akreditovaných vysokoškolských programů nabízí svým studentům i široké veřejnosti možnost osobnostního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programů a individuální výuky u významných osobností, které na vysoké škole vyučují.

Ve vnímání odbornou i širokou veřejností je NEWTON UNIVERSITY jednou z mála soukromých vysokých škol, jejíž absolventi jsou na trhu práce a v podnikání viditelně úspěšnější a žádanější než absolventi vysokých škol veřejných. Rozdílu je dosahováno důsledným strategickým řízením s jasnou vizí, nastavenými hodnotami, které jsou propisovány do celé organizace a díky nimž je dosahováno jedinečných konkurenčních výhod. Ty stojí na budování silné komunity lidí sestávající z akademických pracovníků s přesahem do praxe, aktivním týmu podpory a také na silných příkladech absolventů, kteří uspěli v praxi a aktivně vstupují do vzdělávacích a společenských aktivit vysoké školy.

Nedílnou součástí studia na NEWTON UNIVERSITY jsou pracovní stáže v partnerských podnicích a institucích, kde se studenti mohou zapojit do řady zajímavých projektů.

Když nevíš kam pluješ, není ti žádný vítr dobrý.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Touha vybudovat jedinečnou vzdělávací instituci, která bude rozvíjet mladé lidi s podnikatelským potenciálem. Chuť kultivovat podnikatelské a vzdělávací prostředí v ČR.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Za největší překážku považuji nedostatek odvahy udělat první krok ... a pak všechny další - neboli vytrvat.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Určitě Tomáš Baťa, protože z každé krize vyšel silnější. Také můj syn, dětským pohledem na svět bez jakýchkoliv omezení a předsudků.

Odpovídal Jiří Koleňák, prorektor pro strategii a rozvoj

Důvod nominace

Rozhodl jsem se nominovat pana Jiřího Koleňáka právě proto, že stojí ve vedení vysoké školy, která dlouhodobě vychovává schopné manažery, kteří se dále podílejí na budování českého podnikatelského prostředí. Tato škola se vyznačuje především tím, že velmi efektivně propojuje praxi s teorií a klade velký důraz na osobnostní rozvoj studentů. Má osobní zkušenost s touto školou je naprosto výborná. Osobní přístup, příklady z praxe od lidí, kteří něčeho významného dosáhli, bylo velkým obohacením mého profesního života.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

Student

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů