Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ROBAU s.r.o. - PAN ROBERT BAČÁK

Ročník 2014

Představení nominované firmy

Stavební firma ROBAU byla založena v Praze v roce 2011 Robertem Bačákem, který vložil do firmy zkušenosti z oblasti stavebnictví, řemesla a technických oborů.

STAVÍME - MYSLÍME. Tímto krédem se společnost řídí u všech svých realizovaných zakázek. Ať je to jen drobná oprava nebo realizace projektu s šestimístným rozpočtem, vždy používají nejen ruce a srdce, ale hlavně svou hlavu. Spolu se svými partnery tvoří lepší prostor pro život.

Stavební společnost ROBAU realizuje stavby v segmentech stavebního trhu, zejména regionu Praha a Střední Čechy. Zdravá finanční stabilita (při financování projektů tvoří vlastní kapitál firmy 60-100%) a moderní technologie ROBAU představují spolehlivou a důvěryhodnou značku. 

Největší devizou a přidanou hodnotou společnosti ROBAU je vysoká spokojenost zákazníků. Vypovídá o ní množství reklamací, které se dlouhodobě pohybuje pod 2% všech realizovaných zakázek. 

Firma sídlí v Praze 8, Hl. m. Praha

„STAVÍME – MYSLÍME“

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá pan Robert Bačák, spolumajitel a jednatel ROBAU s.r.o.

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

„Byl jsem překvapen a je to známka spokojenosti s naší dobře odvedenou prací.“

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

„Je to zpětná vazba zákazníků, tudíž oplácím stejně.“

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

„Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc i na úkor vlastního času, zaměstnance vyplácím, pokud potřebují, i mimo výplatní termín."

Důvod nominace

„Férové a vstřícné jednání, precizní práce, odbornost a především vysoký morální kredit.“

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

+ klient

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů