12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

LAWI sport s.r.o.

Jaroslav Malý

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Značka LAWI byla založena v roce 2004 a rychle se dokázala propracovat do čela pelotonu firem, které se zabývají zakázkovou výrobou cyklistického oblečení v Česku. V závodě sází především na kvalitu výrobků a vstřícnost vůči zákazníkům.

Společnost se snaží zlepšovat své produkty, inovuje dresy a posouvá hranice komfortu pro cyklisty. Neustále rozšiřuje své portfolio výrobků i země, ve kterých závodí. Trať závodu LAWI vede i přes Slovensko, Německo a státy BeNeLuxu. Veškerý svůj sortiment však stále vyrábí ve středočeských Dobrovicích, pod jednou střechou. A tak o každém kousku oblečení, který z fabriky odejde, vědí úplně vše.

LAWI obléká na sport muže, ženy i děti, za jejich stáj jezdí profesionálové i hobíci.

Neexistuje špatné počasí, je jen špatné oblečení.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Kreativní myšlení, pracovitost a obliba v práci pod tlakem.

Kdo je Vaším podnikatelským vzorem?

Snažíme se dělat vše po svém. Rádi se podíváme, jak pracují ostatní a rádi to oceníme. Nedá se ale mluvit o konkrétním vzoru.

Máte nějaké koníčky? 

Je to samozřejmě sport. Nejvíc mě teď baví triatlon, ale mám velmi rád každou jednu disciplínu v něm. Takže cyklistika, běh i plavání jsou moji favorité.

Odpovídal Jaroslav Malý, majitel společnosti

Důvod nominace

Česká firma s jediným majitelem vybudovaná od první nitky se sídlem v Dobrovicích se stala za dobu své historie jednou z TOP evropských firem vyrábějicích oblečení pro sport - zejména týmové dresy, cyklo a běžecké dresy i sportovní trička.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů