Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

CITY TRIATHLON Karlovy Vary, z.s.

Vladimír Malý

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Spolek CITY TRIATHLON Karlovy Vary založila v roce 2005 skupina bývalých triatlonových závodníků, povětšinou národních reprezentantů. Navázali na tradici pořádání lázeňských triatlonů, které se v centru konaly od roku 1994, a v roce 2006 triatlon do Karlových Varů vrátili.

Od roku 2008 do 2016 zde spolek pořádal Evropský pohár v olympijském triatlonu a v roce 2017 uspořádal historicky první světový pohár. Novou tradici nepřerušila ani covidová situace a v roce 2021 se tak uskuteční již pátý ročník prestižní sportovní události, na jejíž start se pravidelně staví největší hvězdy světového triatlonu.  Zejména cyklistická etapa trati v centru lázeňského města se řadí k nejkrásnějším a zároveň nejtěžším ve světovém triatlonovém kalendáři.

Spolek se dále podílí na organizaci dalších významných sportovních akcí, například ½ maraton Karlovy Vary, MČR a MSR v silniční cyklistice či RunTour Karlovy Vary. Zároveň se stará o nábor dětí a mládeže pro triatlonový sport.

 

Mapa
Firma sídlí v Karlovarském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Celoživotní láska k triatlonu, chuť přivézt do Karlových Varů nejlepší závodníky, závodníkům ukázat to nejlepší z Karlových Varů a amatérům dát ten samý servis jako profesionálům.

Kdo je Vaším vzorem?

Carlo Capalbo.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Vytrvalost, někdy fanatičnost ;-).

Odpovídal Vladimír Malý, předseda spolku

Důvod nominace

Vladimíra Malého si vážím proto, že pro český triatlon vybudoval nejznámější závod ve střední Evropě, díky němu má ČR v tomto sportu každoročně závod světového fomátu s hvězdami celosvětového triatlonu přímo na trase v Karlových Varech. Tradicí a kvalitou proslavuje ČR svým závodem po celém světě i z důvodu, že je závod vysílán několika televizemi do celého světa.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů