11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

CITY TRIATHLON Karlovy Vary, z.s.

Vladimír Malý

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Spolek CITY TRIATHLON Karlovy Vary založila v roce 2005 skupina bývalých triatlonových závodníků, povětšinou národních reprezentantů. Navázali na tradici pořádání lázeňských triatlonů, které se v centru konaly od roku 1994, a v roce 2006 triatlon do Karlových Varů vrátili.

Od roku 2008 do 2016 zde spolek pořádal Evropský pohár v olympijském triatlonu a v roce 2017 uspořádal historicky první světový pohár. Novou tradici nepřerušila ani covidová situace a v roce 2021 se tak uskuteční již pátý ročník prestižní sportovní události, na jejíž start se pravidelně staví největší hvězdy světového triatlonu.  Zejména cyklistická etapa trati v centru lázeňského města se řadí k nejkrásnějším a zároveň nejtěžším ve světovém triatlonovém kalendáři.

Spolek se dále podílí na organizaci dalších významných sportovních akcí, například ½ maraton Karlovy Vary, MČR a MSR v silniční cyklistice či RunTour Karlovy Vary. Zároveň se stará o nábor dětí a mládeže pro triatlonový sport.

 

Mapa
Firma sídlí v Karlovarském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Celoživotní láska k triatlonu, chuť přivézt do Karlových Varů nejlepší závodníky, závodníkům ukázat to nejlepší z Karlových Varů a amatérům dát ten samý servis jako profesionálům.

Kdo je Vaším vzorem?

Carlo Capalbo.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Vytrvalost, někdy fanatičnost ;-).

Odpovídal Vladimír Malý, předseda spolku

Důvod nominace

Vladimíra Malého si vážím proto, že pro český triatlon vybudoval nejznámější závod ve střední Evropě, díky němu má ČR v tomto sportu každoročně závod světového fomátu s hvězdami celosvětového triatlonu přímo na trase v Karlových Varech. Tradicí a kvalitou proslavuje ČR svým závodem po celém světě i z důvodu, že je závod vysílán několika televizemi do celého světa.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů