12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

The Prague Concert Co., s.r.o.

John Tregellas

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Agentura THE PRAGUE CONCERT CO. se zaměřuje na přípravu a realizaci koncertních turné v oblasti střední Evropy. Firma byla založena v roce 1994 a vybudovala si svou reputaci na základě spolupráce s předními studentskými symfonickými orchestry z celého světa.

Českému publiku představuje zahraniční hudební soubory různého žánrového zaměření od školních sborů přes studentské symfonické orchestry až po špičková sborová tělesa. Pro tyto soubory, respektive pro agentury, které je zastupují, zajišťuje kompletní servis v oblasti turistických služeb, organizace a propagace koncertů. Zároveň nabízí speciální kulturně zaměřené zájezdy pro milovníky umění a naučné pobyty pro skupiny studentů se zaměřením na historii, umění, architekturu a business studies plné zajímavých exkurzí po České republice a sousedních zemích.

Ty nejlepší ze souborů agentura každoročně uvádí v rámci Koncertního cyklu Musica Orbis, na kterém se v prestižních pražských koncertních sálech představují nadaní, převážně mladí hudebníci z celého světa. Dlouhá léta společnost také spolupracuje s řadou pořadatelů hudebních akcí po celé České republice, kterým dodává hudební produkce, případně zajišťuje marketingovou podporu.

Kromě toho, že The Prague Concert Co. chce publiku zprostředkovat kvalitní hudební zážitky, se také společně s návštěvníky svých pražských koncertů snaží pomáhat tam, kde je to potřeba a výtěžky z dobrovolného vstupného věnuje předem vybraným charitativním organizacím. 

Hudba nezná hranic.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

V 90. letech minulého století byla zjevná potřeba komunikačního „můstku“ mezi hudebními světy v anglicky mluvících zemích a České republice. Že by takovou mezeru na trhu mohla plnit agentura The Prague Concert Co., bylo vizí a přáním mého kamaráda Vladimíra Dočkala, kterému vděčím za svoje vkročení na osudovou životní cestu.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Možnost promítnout své nápady a hodnoty do každodenních podnikatelských a manažerských rozhodnutí, velká svoboda a zároveň velká odpovědnost.

Zbývá Vám čas na koníčky? Jaké máte?

Kolo, horská turistika, běžky, sborový zpěv.

Odpovídal John Lindenthal Tregellas, majitel společnosti

Důvod nominace

Velmi si vážíme přístupu pana Tregellase vůči zaměstnancům hlavně během současné a trvající koronovirové krize, kdy dokázal prosazovat nejen obchodní zájmy agentury The Prague Concert Co, s.r.o., ale zároveň dlouhodobě přistupovat k zaměstnancům i obchodním partnerům vždy zodpovědně, čestně a férově.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů