8. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2020!

Hlasujte

Market Vision s.r.o.

Mgr. Martin Hrehovčík

Ročník 2020

Hlasujte

Představení nominované firmy

Společnost Market Vision založil Martin Hrehovčík v roce 2002. Firma se věnuje mystery shoppingu, zlepšování zákaznické zkušenosti, auditům a monitoringu konkurence. Na svém kontě má tisíce projektů a ročně pracuje pro cca 150 klientů z telekomunikací, automobilového nebo finančního sektoru, případně maloobchodu.

Při realizaci projektů využívá síť 5000 externích spolupracovníků a desítku vlastních mobilních a webových IT aplikací. Firma svým klientům pomáhá lépe se orientovat na trhu, zlepšovat vztahy se zákazníky, a tím zvyšovat kulturu prodeje v České republice. Firma má samostatně fungující pobočku v Bratislavě a sesterskou firmu zaměřenou na vývoj IT aplikací.

Market Vision spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde vede skupiny českých a zahraničních studentů, dále s Gymnáziem Elišky Krásnohorské, jehož studentům nabízí inspiraci a možnost seznámit se chodem firmy i vyzkoušet si přípravu vlastního byznys plánu. Podporuje obecně prospěšnou společnost Centrum Paraple, které pomáhá lidem na vozíčku po poškození míchy. Firma také finančně i prostřednictvím řady dalších aktivit každoročně podporuje dvojčata své zaměstnankyně, která potřebují speciální péči, jež není hrazena z veřejného zdravotnictví.

Vždy mám velký respekt k lidem bez ohledu na jejich vzdělání nebo zkušenosti. Snažím se hledat v každém člověku pozitivní vlastnosti a uvědomuji si, že každý z mých kolegů je v něčem lepší, něž jsem já.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Možnost realizace nových nápadů, svoboda v rozhodování, potkávání zajímavých lidí, ale i jistá míra rizika a nejistoty. Podnikání je hra, která dává člověku vědět, že žije.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Mým osobním vzorem v podnikání byla vždy moje babička, která v době socialismu podnikala formou výrobního družstva a zaměstnávala desítky lidí. Vždy hleděla do budoucnosti a měla velice dobrý přehled o dění u nás a částečně i ve světě. V současnosti nemám konkrétní podnikatelské vzory, ale inspiraci občas hledám v odborných textech. Naposled mě zaujala kniha o manažerském přístupu šéfa Intelu Andyho Grova. I když se doba změnila, hodně myšlenek je nadčasových.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Je to důvěra v lidi, která souvisí se zmiňovaným respektem. Jako příklad uvedu můj loňský sedmiměsíční pobyt v Austrálii s rodinou, kdy jsem předal pravomoci, kompetence a odpovědnost lidem ve firmě. Ani na vteřinu jsem nezapochyboval, že by to nefungovalo. Načerpal jsem novou energii a z tohoto pobytu těžím zejména v této nelehké době.

Odpovídal Martin Hrehovčík, jednatel společnosti

Důvod nominace

Krome faktu, ze vse vybudoval sam, ma vzdy ferovy pristup k zamestancum a klientum/partnerum, tak podporuje postizene deti sve zamestnankyne, ktera odesla na materskou a narodily se ji postizena dvojcatka. Firma pravidelne sponzoruje jejich narocnou lecbu. Vice na http://www.nadejeproholcicky.cz/

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů