12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

D+D REAL, s.r.o.

Petr Dědek

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost D+D REAL byla založena v roce 2000. Jejím hlavním oborem je developerská a investiční činnost v oblasti komerčních i bytových nemovitostí. Zajišťuje výstavbu výrobních a skladových prostor, prodejních ploch, hotelů a rekreačních zařízení. Mezi největší klienty patří ŠKODA Auto nebo DB Schenker.

O svůj úspěch se firma neváhá podělit, a tak D+D REAL podporuje řadu různých projektů a aktivit, zejména sportovních a kulturních. Od roku 2010 podporuje Divadelní klub Vrchlabí, jež poskytuje zázemí pro komorní divadelní představení či provoz kina. Od roku 2014 je promotérem jediného turnaje European Tour v ČR a titulárním partnerem profesionálních golfových turnajů D+D REAL Czech Masters ze série European Tour a D+D REAL Czech Challenge, Prague Golf Challenge a D+D REAL Slovakia Challenge ze série European Challenge Tour.

V roce 2018 se stal majitelem společnosti ATV CZ, která je provozovatelem televizní stanice Golf Channel Česká republika a Slovensko. Televizní stanice je součástí americké mediální skupiny NBC Universal. V Česku vysílá od roku 2008 golfové přenosy z celosvětových turnajů.

V roce 2020 se Petr Dědek rovněž stal majoritním akcionářem pardubického hokejového klubu. HC Dynamo Pardubice je hokejový klub založený v roce 1923, který je od roku 1950 pravidelným účastníkem nejvyšší československé a nyní české soutěže. Získal doposud šest titulů mistra ligy, v posledních letech se mu však nedařilo a balancoval nad propastí. Petr Dědek sponzorsky vstoupil do klubu už v závěru loňské sezóny, čímž přispěl k odvrácení sestupu do nižší ligy, a v letošním roce stal jeho většinovým vlastníkem. Cílem klubu, jehož generálním sponzorem je D+D REAL, je hrát v nové sezoně do šestého místa v Extralize českého hokeje.

Nikdy se nevzdávat!

Mapa
Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Klíčové pro úspěch v podnikání je zlepšovat se den za dnem, nepodlehnout sebeklamu vlastní neomylnosti a chovat se k ostatním tak, jak bychom chtěli, aby se ostatní chovali k nám.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Něco tady po sobě zanechat. Mám radost, když dělám něco, co dává smysl. Vybudovat firmu, která bude rodinným dědictvím a bude přecházet z generaci na generaci.

Kterou z Vašich vlastností podle Vás nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Neústupnost, dotahování úkolů do puntíku.

Odpovídal Petr Dědek, majitel společnosti

Důvod nominace

Pomohl zachránit tým Dynamo Pardubice v extralize.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů