12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Kávy pitel s.r.o. – PAN MICHAEL DRAHOŠ

Ročník 2014

Představení nominované firmy

Společnost Kávy pitel s.r.o. byla založena v roce 2008. Jedná se o český rodinný podnik, který se zabývá zejména kávou a vším okolo ní. Firma navázala na zkušenosti zakladatelů, kteří vybudovali a provozovali od roku 2002 jako franchisingoví partneři společnosti Alois Dallmayr Automaten-Service s.r.o. síť nápojových automatů.

Další vývoj vedl v roce 2011 k osamostatnění a k otevření první specializované kamenné prodejny v Kutné Hoře, která se na počátku roku 2012 přestěhovala na atraktivnější místo do centra města. Bohužel krize a místní podmínky tomu chtěly, že tento obchod s posezením musel být v roce 2013 uzavřen. Majitelé se nicméně nevzdali a v dubnu 2013 otevřeli obchod s posezením na pěší zóně v Čáslavi. 

V něm se prodává čerstvě pražená zrnková káva z celého světa a to jak od českých pražíren, tak od světových producentů. Mezníkem bylo vytvoření vlastní značky - Kávy pitel, která nyní obnáší tři espresso směsi a tři jednodruhové kávy a získává si u zákazníků stále větší oblíbenost.

V nabídce je i široký záběr sypaných čajů, velmi zajímavé značky čokolád a delikatesy italské kuchyně. Součástí obchodu je i posezení pro zákazníky, kteří si mohou vychutnat kávu v duchu našeho hesla: „U nás plyne čas pomaleji“.

Kávy pitel naleznete v Čáslavi, Středočeský kraj

„U nás plyne čas pomaleji“

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá pan Michael Drahoš, spolumajitel a jednatel Kávy pitel s.r.o.

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

„Překvapení a potěšení, že naši práci někdo ocenil.“

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

„Protože si opravdu velmi ceníme této nominace a cítíme i závazek vůči tomu, kdo nás nominoval.“

Důvod nominace

„Příjemná starodávná atmosféra.“

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů