Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

STYLE PLUS s.r.o.

Rudolf Jániš

Ročník 2020

Představení nominované firmy

V roce 2008 využívá Rudolf Jániš své dlouholeté zkušenosti v oboru sanitární techniky a zakládá společnost STYLE PLUS s cílem dostat produkty z koupelnových studií do online světa. První internetový obchod je tak trochu skokem do neznáma, protože je e-commerce v takto specifickém oboru ještě v plenkách, ale díky pilné práci, poctivosti a inovacím se tento sen stává skutečností.

Zákazníci oceňují pohodlný nákup sanitární techniky online, stejně jako velký výběr kvalitního zboží tuzemských i světových značek, velkou skladovou dostupnost a nejlepší ceny. Rozjíždí se přímá spolupráce s dalšími výrobci, ale také s architekty, instalatéry, maloobchody a koupelnovými studii.

Společnost STYLE PLUS buduje nové sídlo společnosti, rozšiřuje svůj tým i skladové prostory, ale hlavně investuje do vlastních IT systémů a moderních technologií. Díky tomu má společnost nejvyšší produktivitu práce v oboru sanitární techniky v Čechách.

Z malého internetového obchodu se stává lídr v oboru sanitární techniky v Čechách i na Slovensku a v roce 2017 začíná firma expandovat do Evropy. A zatímco všichni expandují na východ, STYLE PLUS se zaměřuje hlavně na západní země. A úspěšně! Aktuálně společnost vybavuje koupelnovým a kuchyňským vybavením nejenom české a slovenské domácnosti, ale také italské, belgické, holandské a francouzské zákazníky.  

Voda je naše vášeň a motivace.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku? 

Tah na bránu. Rychle, jasně, s kapkou kreativity.

Jaké máte plány do budoucna? 

Pokračovat v expanzi v rámci EU s cílem vybudovat největší síť internetových obchodů a VR studií.

Zbývá Vám čas na koníčky? Jaké to jsou?

Stále víc a víc. Sport a rodina.

Odpovídal Rudolf Jániš, jednatel společnosti

Důvod nominace

Nominuji Rudolfa Jániše, protože vybudoval svou firmu z ničeho. Firmě STYLE PLUS, s. r. o. věnoval každou svou volnou chvilku a svůj čas jí věnuje stále. Je férový zaměstnavatel, který si váží svých zaměstnanců, a jsem ráda, že mohu pracovat v tak pohodové a přátelské firmě. Rudolf Jániš je majitel a ředitel firmy, ale ke svým zaměstnancům se chová, jako by byl jedním z nich. A za to si ho opravdu vážím.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů