Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Mateřská škola Kocour s.r.o.

Kristýna Hoyer

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Mateřskou školu Kocour založila Kristýna v roce 2017. Hlavním bodem vzdělávacího programu je rozvíjet děti tempem, které odpovídá jejich nadání, pěstovat v nich láskyplný vztah k rodině i kamarádům a naučit je vnímat odlišnosti každého jednotlivce. Hry, projekty, učební metody a plány jsou propracované systematicky a do detailů, takže „kocouři“ dostanou každý den spoustu nových podnětů. Školka pod vedením Kristýny k tomu používá ty prvky a pomůcky Montessori pedagogiky, které podle nich nejvíce fungují a dávají dětem prostor vyřádit se výtvarně, hudebně i pohybově.

V rámci školkovného mají děti každý týden hudebku, tanečky, výtvarku, dvakrát měsíčně logopedii… kromě toho můžou chodit na gymnastiku, do solné jeskyně a když je teplo, tak i plavat. Spousta akcí na děti čeká i mimo školku – víkendové výlety, plavecká soustředění, hory a hromada dalšího. O jídlo se jim stará cateringová firma Ekolandia, která se specializuje na zdravé stravování předškolních dětí.

Školka, kam byste nejraději chodili sami.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Sama v sobě.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Nadšení pro věc.

Kterou z Vašich vlastností naopak podle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Tvrdohlavost.

Odpovídala Kristýna Hoyer, majitelka firmy

Důvod nominace

Kristýna Hoyerová teprve třetím rokem provozuje mateřskou školku Kocour. Za tu dobu se jí podařilo vybudovat profesionální instituci a zároveň místo, kde se cítíte jako doma. Ke každému, ať už jde o dítě, rodiče, nebo zaměstnance přistupuje s velkou dávkou empatie a přitom profesionality, jak se dnes již málokde vidí. Využívá moderních technologií, ale stále zachovává tradiční způsoby jak komunikace, tak vzdělávání dětí. Její přístup k vedení mateřské školky je dle mého ojedinělý. A když je třeba podat pomocnou ruku, ať už rodičům, dětem nebo učitelkám, Kristýna Hoyer je ta, která ji vždy podá.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

klientka a kamarádka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů