12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Love production s.r.o.

Kamil Rudolf

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost Love production je pořadatelem hudebního festivalu Beats for Love zaměřeného na elektronickou hudbu. Každoročně se koná v Ostravě, na území industriální památky Dolní oblast Vítkovic. Jde o největší hudební festival v Česku a na Slovensku. Festival vznikl roku 2013. V roce 2016 a 2017 byl v anketě televize Prima Cool Bestcoolfest zvolen fanoušky nejlepším festivalem v České republice a v roce 2017 a 2019 byl také nominován do prestižní ankety European Festival Awards.

Cílem Beats for Love je elektronickou taneční hudbou spojovat lidi napříč kulturami. Nedílnou součástí festivalu jsou dlouhodobě také dobročinné aktivity. Jedná se o charitativní projekty, které podporují regionální dobročinné instituce i jednotlivce v těžké životní situaci. V průběhu let pořadatelé festivalu mezi příjemce rozdělili přibližně milión korun. Pomohli například pacientům a pozůstalým z Mobilnímu hospici Strom života nebo pacientům Kardiologickém oddělení Městské nemocnice Ostrava.

Festival také podporuje rozvoj znevýhodněných – v minulosti tak na scénách festivalu vystupovali například neslyšící tanečníci, tělesně hendikepovaní DJs nebo nevidomý zpěvák.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Spokojení zákazníci, respektive šťastní návštěvníci.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Neustále měnící se pravidla.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Přátelství a férového jednání.

Odpovídal Kamil Rudolf, jednatel společnosti

Důvod nominace

Festival Beats for Love není jen o hudbě, ale i o pomoci a rozdávání radosti. Jeho organizátoři uspořádali několik veřejných sbírek, které podpořily dětské i dospělé pacienty Kardiologického oddělení Městské nemocnice Ostrava, pomohly vážně nemocné holčičce, nebo podpořily mobilní hospic Strom Života. Tradicí se staly i vánoční nadílky v nemocnicích a dětských domovech, kdy pořadatelé festivalu plní konkrétní přání dětí a rozveselují jejich chvilky bez rodiny. Tým Beats for Love taky daroval krev, uklízel v zahradách seniorských domů a v netradičních hodinách hudební výchovy učil studenty gymnázií DJ umění. Letos (2019) se nám podařilo díky veřejné sbírce vybrat 185 000. Tuto částku festival zdvojnásobil na 370 000, takže jsme mohli letos podpořit dva příběhy - Emy a Honzíka, kteří jsou odkázáni na pomoc okolí.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů