Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Kompresory vzduchotechnika

Zdeněk Štuksa ml.

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Kompresory vzduchotechnika se od roku 2015 specializuje na celou oblast stlačeného vzduchu. Zúročuje veškeré zkušenosti z předchozích činností – výroby automatizační techniky a jednoúčelových strojů Zdeňka Štuksy staršího. Takové stroje se stlačeným vzduchem pohání. Stlačený vzduch je ale potřeba denně i v každodenním životě, možná si to pouze neuvědomujeme – slouží třeba k nahuštění kol u auta, k lakování či otryskávání, k utahování šroubů na montáži a dalším úkonům.

Firma Zdeňka Štuksy mladšího tak rozumí celému oboru a má ucelenou nabídku všeho, co k němu patří: kompresory, manometry, rychlospojky, šroubení, ventily, válce, filtrace vzduchu, elektrocentrály, pneuhustiče, stříkací pistole, aj. Společnost se i nadále zabývá konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů a automatizační techniky, ale neustále služby také rozšiřuje – jezdí se na montáže rozvodů vzduchu, radí zákazníkům s výběrem, rozšiřuje neustále síť servisních míst. To vše nabízí a komunikuje pod jednou střechou, uceleně, online prostřednictvím svého e-shopu i v kamenné prodejně ve městě Žebrák. Přidanou hodnotu ve formě odborné technické podpory vnímá jako jeden z nejcennějších benefitů pro zákazníky.

Všechno dělej pořádně a vždy si dvakrát promysli, jakou se vydáš cestou.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Chtěl jsem změnit jak se obchoduje v našem sortimentu a hlavně všechno vzešlo ze zjištění, že potřebujeme vlastní sklad pro výrobu automatizační techniky – tak jsem založil společnost a začal nabízet naše skladové díly online.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Každý je svým pánem. Spolupracuji převážně s lidmi na vlastní živnost a ti si přidělené práce váží. Takže pak mohu vše snáze koordinovat. Baví nás tvořit nové věci - „ revoluce v branži“ a vidět, že se všechno úsilí co do toho dáváme vyplácí a zákazníci na druhé straně jsou spokojení.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Snažíme se, aby nám naši zákazníci mohli důvěřovat. U nás to prodejem nezačíná a ani nekonči. Zákazníka se snažíme provést celým procesem….tedy od informací ve stylu „co všechno bude potřebovat a jak to správně funguje“. Až pak následuje prodej, instalace produktu a následné zaškolení.

Odpovídal Zdeněk Štuksa ml., spolumajitel firmy Kompresory vzduchotechnika 

Důvod nominace

Společnost, která uchopila formu prodeje tradičních B2B produktů (kompresory a příslušenství pro stlačený vzduch) odlišnou a modernější formou a dostala nabídku všech produktů pro stlačený vzduch na jedno místo a online.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů