Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Fideli Berg, s.r.o.

Jakub Kofroň

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Fideli Berg vznikla v roce 2014, když se Jakub Kofroň rozhodl bojovat proti levným dovozům z Asie. Věřil, že stojí za to konkurovat jinými způsoby než jen cenou, a založil značku El.Ka Underwear. Ze středočeské Dobříše vzniká loungewear a spodní prádlo pro ženy, muže i děti. Produkty vynikají barevností a svěžím designem, propracovaným střihem, kvalitou materiálů a stylem podnikání založeným na odpovědnosti.

Vizí Jakuba Kofroně je vybudovat celosvětovou ikonickou značku spodního a volnočasového prádla. Stylové prádlo, které se svými vzory odlišují od ostatních, mohou zákazníci koupit v e-shopech El.Ka Underwear v České republice, na Slovensku a v Polsku, ale produkty směřují do celého světa. Také v cca 10 multibrandových prodejnách.

Aktuálně se na provozu značky podílí cca 8-10 lidí s většinovým úsilím a vyšší desítky blízkých partnerů a dodavatelů. 70 % tržeb činí ČR, 20 % Slovensko a 10 % Polsko a další země.

Mějte nápady dříve, než je budete potřebovat.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Běžný dárek od mámy k Vánocům, který nás přivedl na založení vlastní společné značky.

Jaké máte plány do budoucna?

Chceme z ELKA vybudovat celosvětovou ikonickou značku, jako je IKEA v nábytku nebo Coca Cola v nápojích.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Tomáš Baťa.

Odpovídal Jakub Kofroň, majitel společnosti Fideli Berg

Důvod nominace

Česká společnost, která má striktně stanovenou svou image a základní pilíře značky, ze kterých neustupuje. Dbá u svých produktů na prožitek zákazníka a emoce zákazníka, což je pro firmu El.Ka prioritou.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů