12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

DALIX, s.r.o.

Libor Harvánek

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost DALIX, s.r.o. byla založena v roce 1994. Vzhledem k odborné specializaci zakladatele společnosti, v oboru konstrukce motorových vozidel, byla činnost společnosti od samého počátku směřována do oblasti úprav a vybavení motorových vozidel, s bližším zaměřením na mobilní chlazení a nezávislá topení. V počátečním období nebyla na trhu téměř žádná nabídka mobilních chladniček na vyšší technické úrovni a technologie mobilního chlazení většinou spočívala v amatérských úpravách domácích chladniček. Společnost DALIX se zaměřila na nejrůznější designerské aplikace autochladniček, kde limitujícím kritériem byl pouze prostor.

Technologie mobilního chlazení se velmi rychle vyvíjela, a tak v roce 1997 firma navázala spolupráci s předními výrobci v oboru mobilního chlazení a příslušenství. Významným mezníkem v činnosti společnosti DALIX byl rok 2009. Po více jak 15 letech působení na trhu se rozhodla k výstavbě vlastního areálu, čímž došlo k centrálnímu sloučení všech jejích aktivit. Výrobní a skladové prostory doplněné moderní technikou a diagnostikou firmě mimo jiné umožňují zakázkovou výrobu, která byla v prvopočátku nosným pilířem její činnosti.

Cílem společnosti DALIX, s.r.o. je poskytnout zákazníkům kvalitní, mnohdy unikátní produkt, komplexní služby, odborné poradenství, servis a jistotu stabilní seriózní firmy. Za zmínku stojí zakázky vestavných chladniček do luxusních vozidel koncernu VW, SCANIA, Mercedes Benz, „pancéřované“ chladničky závodních vozidel Tatra v prestižní soutěži rallye Paříž – Dakar nebo minichladničky pro lékařská vozidla.

Inspirujeme se tam, kde jsou krok před námi.

Mapa
Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda rozhodování.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Férovosti.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Každý, kdo je lepší než já.

Odpovídal Libor Harvánek, jednatel společnosti DALIX

Důvod nominace

Se společností Dalix a manželi Harvánkovými spolupracuji více než 5 let a velmi si vážím jejich přístupu k podnikání, zákazníkům a v mém případě i dodavatelům. Příkladná je jejich spolehlivost, platební morálka.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů