Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ETD Elektro

Luboš Hrabec, Daniela Čepková

Ročník 2019

Představení nominované firmy

ETD Elektro je rodinná firma, která do roku 1995 působí na trhu s domácími elektrospotřebiči. Dnes ji už ve druhé generaci řídí sourozenci Luboš Hrabec a Daniela Čepková.

Firma na Příbramsku nabízí kompletní sortiment domácích i vestavných spotřebičů. V roce 2009 otevřela také kuchyňské studio ETD Kuchyně, které nabízí značkové kuchyně německých výrobců moderních kuchyní Ballerina a Nobilia , jejichž hlavní výhodou je použití prvotřídních materiálů a vysoká kvalita jejich zpracování.

Cílem společnosti ETD Elektro je poskytnout zákazníkům kvalitní zboží, komplexní služby, odborné poradenství, servis a jistotu stabilní seriózní firmy.


Nabízej to, čemu sám věříš.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Rodinná tradice.

V čem vidíte největší překážky podnikání?
Byrokracie. Stát = nepřeberné množství různých nařízení a vyhlášek, které by měla firma dodržovat, ale v nichž se mnohdy neorientují ani ti, co je mají kontrolovat a vyžadovat...

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Otec.

Odpovídal Luboš Hrabec, spolumajitel firmy ETD Elektro 

Důvod nominace

Rodinná firma působící na trhu 25 let. Začínali v pronajatém malém prostoru, nyní ve zrekonstruovaném statku - luxusní a příjemné prostředí, osobní trpělivý přístup ke každému zákazníkovi. Rady, porady, montáže, servis, vše na vysoké úrovni. U těchto lidí funguje slogan, že slib a podaná ruka je víc než "razítko". Obě děti, které v současné době již firmu vedou, pokračují zdárně ve šlépějích svých rodičů. Dlouhodobě zaměstnávají české lidi a malou vesničku, ve které se firma nachází, vlastně proslavili a zvelebují v novodobé historii oni, včetně úprav návsi kolem firmy, které financovali.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů