11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

ETD Elektro

Luboš Hrabec, Daniela Čepková

Ročník 2019

Představení nominované firmy

ETD Elektro je rodinná firma, která do roku 1995 působí na trhu s domácími elektrospotřebiči. Dnes ji už ve druhé generaci řídí sourozenci Luboš Hrabec a Daniela Čepková.

Firma na Příbramsku nabízí kompletní sortiment domácích i vestavných spotřebičů. V roce 2009 otevřela také kuchyňské studio ETD Kuchyně, které nabízí značkové kuchyně německých výrobců moderních kuchyní Ballerina a Nobilia , jejichž hlavní výhodou je použití prvotřídních materiálů a vysoká kvalita jejich zpracování.

Cílem společnosti ETD Elektro je poskytnout zákazníkům kvalitní zboží, komplexní služby, odborné poradenství, servis a jistotu stabilní seriózní firmy.


Nabízej to, čemu sám věříš.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Rodinná tradice.

V čem vidíte největší překážky podnikání?
Byrokracie. Stát = nepřeberné množství různých nařízení a vyhlášek, které by měla firma dodržovat, ale v nichž se mnohdy neorientují ani ti, co je mají kontrolovat a vyžadovat...

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Otec.

Odpovídal Luboš Hrabec, spolumajitel firmy ETD Elektro 

Důvod nominace

Rodinná firma působící na trhu 25 let. Začínali v pronajatém malém prostoru, nyní ve zrekonstruovaném statku - luxusní a příjemné prostředí, osobní trpělivý přístup ke každému zákazníkovi. Rady, porady, montáže, servis, vše na vysoké úrovni. U těchto lidí funguje slogan, že slib a podaná ruka je víc než "razítko". Obě děti, které v současné době již firmu vedou, pokračují zdárně ve šlépějích svých rodičů. Dlouhodobě zaměstnávají české lidi a malou vesničku, ve které se firma nachází, vlastně proslavili a zvelebují v novodobé historii oni, včetně úprav návsi kolem firmy, které financovali.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů