12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Ivona Hofmann

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Nominal je rodinná firma z Vysočiny. Vznikla v roce 1993 a zaměřuje se na potraviny zdravého životního stylu, ale stala se také průkopníkem ve výrobě specializovaných potravin pro bezlepkovou výživu.

Do portfolia výrobků patří například cereální kaše NOMINA, směsi na pečení a různé druhy mouk. Důraz je přitom kladen především na výrobu produktů z kvalitních surovin a některé suroviny si firma sama také pěstuje.

V letech 2009–2010 společnost Nominal významným způsobem rozšířila výrobní prostory a nakoupila novou technologii. To jí umožňuje zavádět do výroby řadu nových produktů. Mezi tyto novinky patří například směsi na bezlepkový chléb a pečivo i univerzální směs Nomix na různá bezlepková těsta.

Společnost své výrobky vyváží i mimo český trh, a to na Slovensko, do Polska, Maďarska, Chorvatska, Švédska, Litvy a Holandska. Firma se v současnosti stále rozvíjí a plánuje výstavbu nové provozovny.

Radíme se s přírodou…

Mapa
Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Táta mě požádal, abych mu pomohla s redesignem obalů a marketingem… a už jsem zůstala :)

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Že se můžu věnovat tomu, co mě baví, a v dnešní době konzumu propagovat kvalitní a smysluplné produkty.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Vážím si lidí s pozitivním vnímáním světa, nadhledem a lidí šířících dobrou náladu. :)

Odpovídala Ivona Hofmann, spolumajitelka společnosti NOMINAL CZ OBCHODNÍ

Důvod nominace

- Česká tradiční produkce potravin z Vysočiny - Bezkonkurenční kvalita - Důraz na zdravou výživu, bezlepkové potraviny - Podpora místních sportovních klubů a akcí - Seriozní jednání, vždy dostojí svému závazku - Rodinná milá atmosféra firmy, oslovuje pro spolupráci nejen zaměstnance, ale i obchodní partnery

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů