12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

BEAUTY BODY CLINIC

Judita Halvová

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Beauty Body Clinic je estetická klinika, kterou Judita Halvová založila v roce 2017. Práce na poli estetické medicíny se stala její vášní a na klinice působí jako mezoterapeut (mezoterapie je metoda ošetření pokožky bez použití injekcí – pozn. red.). Praxi nabyla zejména od zahraničních lékařů z Ruska, Korei a Itálie. Velkou část svého života zasvětila čínské medicíně, diagnostice a akupunktuře.

Filozofií Judity Halvové je snoubení západní a východní medicíny. Stejné krédo má také Beauty Body Clinic, která nabízí služby z oblasti dermatologie, kosmetologie, propojované s tradiční čínskou medicínou. Díky tomuto přístupu se na klinice neřeší jen vizuální stránka, ale i psychický stav pacienta a podpora léčby zevnitř.

Snoubíme západ s východem.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
MUDr. Pavel Kolář

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?
nevzdávat se

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
vysoké nároky

Odpovídala Judita Halvová, majitelka firmy

Důvod nominace

Estetická klinika Judity Halvové vznikla v roce 2017 z původního kosmetického salonu, který byl založen již v roce 2007 na pražských Hájích. Špičkové služby z oblasti dermatologie a kosmetologie se zde snoubí s tradiční čínskou medicínou, které se majitelka Judita Halvová několik let intenzivně věnuje. Slogan kliniky zní: “SNOUBÍME ZÁPAD S VÝCHODEM“. A právě díky tomuto inovativnímu přístupu, kdy se na klinice neřeší pouze vizuální stránka, ale i psychický stav pacienta, či podpora „léčby zevnitř“, je Beauty Body Clinic zcela výjimečné místo. Majitelka touto cílevědomou strategií odlišuje svou kliniku od desítek jiných klinik estetické medicíny v ČR nebo od tradičních „čínských léčitelů“. Judita je příkladem podnikatelky, která dokáže obstát i v tvrdé konkurenci v kapitálově náročném oboru a to především díky skvělému přístupu k zákazníkům.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů