Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

BEAUTY BODY CLINIC

Judita Halvová

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Beauty Body Clinic je estetická klinika, kterou Judita Halvová založila v roce 2017. Práce na poli estetické medicíny se stala její vášní a na klinice působí jako mezoterapeut (mezoterapie je metoda ošetření pokožky bez použití injekcí – pozn. red.). Praxi nabyla zejména od zahraničních lékařů z Ruska, Korei a Itálie. Velkou část svého života zasvětila čínské medicíně, diagnostice a akupunktuře.

Filozofií Judity Halvové je snoubení západní a východní medicíny. Stejné krédo má také Beauty Body Clinic, která nabízí služby z oblasti dermatologie, kosmetologie, propojované s tradiční čínskou medicínou. Díky tomuto přístupu se na klinice neřeší jen vizuální stránka, ale i psychický stav pacienta a podpora léčby zevnitř.

Snoubíme západ s východem.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
MUDr. Pavel Kolář

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?
nevzdávat se

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
vysoké nároky

Odpovídala Judita Halvová, majitelka firmy

Důvod nominace

Estetická klinika Judity Halvové vznikla v roce 2017 z původního kosmetického salonu, který byl založen již v roce 2007 na pražských Hájích. Špičkové služby z oblasti dermatologie a kosmetologie se zde snoubí s tradiční čínskou medicínou, které se majitelka Judita Halvová několik let intenzivně věnuje. Slogan kliniky zní: “SNOUBÍME ZÁPAD S VÝCHODEM“. A právě díky tomuto inovativnímu přístupu, kdy se na klinice neřeší pouze vizuální stránka, ale i psychický stav pacienta, či podpora „léčby zevnitř“, je Beauty Body Clinic zcela výjimečné místo. Majitelka touto cílevědomou strategií odlišuje svou kliniku od desítek jiných klinik estetické medicíny v ČR nebo od tradičních „čínských léčitelů“. Judita je příkladem podnikatelky, která dokáže obstát i v tvrdé konkurenci v kapitálově náročném oboru a to především díky skvělému přístupu k zákazníkům.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů