12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

WELLNESS HOTEL a.s.

Bořivoj Vágner

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost WELLNESS HOTEL a.s. je provozovatelem hotelového komplexu, který je vystaven na břehu lipenské přehrady v městysu Frymburk, ten se se rozkládá na 6,5 ha a jeho posláním je poskytovat kvalitní služby v kategorii **** v oblasti ubytování, gastronomie, wellness aktivit, konferencí a školení, vybudování nestátních zdravotních lázní (rašelina, peloidy).

Wellness Hotel Frymburg má ambici být jedničkou v daném oboru činnosti v celé spádové oblasti, tedy v oblasti jižní až jihozápadní Šumavy.

WELLNESS HOTEL a.s. se nachází v klidném prostředí na kraji městečka Frymburk. Poskytuje široký rozsah možností k rekreaci, odpočinku, regeneraci a sportu. Díky bohatému zázemí služeb pro hosty včetně vlastní písečné pláže na břehu jezera, naučné stezky světa pod hladinou, solné jeskyně s projekcí ve 3D, vnitřního aquaparku, venkovních celoročně vyhřívaných bazénů, saunového vnitřního a venkovního světa atd. Je vhodný pro pobyty rodin s dětmi, sportovně a turisticky založených skupin hostů a pro klidný pobyt spojený s regenerací.

Nečiň nikdy druhým to, co nechceš, aby druzí činili Tobě.

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Náhoda…..jsem spíše profesí technik, konstruktér, ale život mě přivedl na pozici vedoucího hotelového komplexu. Škoda, ale na druhou stranu jsem schopen využít svých znalostí při rozvoji a vedení hotelových středisek.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Jelikož pracuji ve vedení hotelu, tak spokojenost, pozitivní reakce a recenze zákazníků.

Jaké máte plány do budoucna?
Vytvořit ze současného stavu hotelového areálu jedinečný komplex, který by neměl mít konkurenci v nabízených službách.

Odpovídal Bořivoj Vágner, předseda představenstva společnosti WELLNESS HOTEL 

Důvod nominace

Bořivoj Vágner vypracoval a dlouhodobě udržuje inovační strategii, která hotel s historií sahající do reálného socialismu, změnila v moderní atraktivní špičkové zařízení. Hotel Frymburk dnes disponuje 145 pokoji a apartmá, hotelovou restaurací, novým Lobby Barem, multifunkčními konferenčními prostory, Aquaparkem s vodními atrakcemi, venkovními vyhřívanými bazény, venkovním a vnitřním Saunovým světem, Wellness & Spa Centrem s nabídkou thajských masáží a spa procedur. Hotel je propojen přímo na břeh Lipenské přehrady s možností přístupu na pláž. Předností hotelu je vlastní hotelový přístav a atraktivní dětské hřiště v hotelové zahradě. Hotel umožňuje bezplatně využít hotelové parkoviště pro osobní automobily, motocykly i autobusy. Hosté mají samozřejmě k dispozici WIFI připojení po celém hotelu a další standardní hotelové služby. Pravidelně pořádá např. Mistrovství Evropy v saunování, které ČR zajišťuje mezinárodní proslulost. Vybudoval expozici podmořského vodního světa pro děti. S partnery Bořivoj Vágner jedná fér a naprosto vždy dodrží, co slíbí. Je příkladný podnikatel. Orientuje se na dlouhodobé obchodní i zákaznické vazby, buduje důvěru mezi lidmi.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů