12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

CM Transport Tachov s.r.o.

Milan a Darija Čmikovi

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Vznik rodinné společnosti CM Transport Tachov se datuje do roku 1991, kdy Milan Čmika začínal se čtyřmi staršími vozy značky LIAZ a ŠKODA. Dnes se firma může pochlubit 145 kamionovými soupravami a 400 výměnnými nástavbami. Tvoří ji 180 zaměstnanců, z toho je 140 profesionálních řidičů, kteří za rok najedou na 30 milionů kilometrů po celé Evropě, konkrétně v Německu, Holandsku, Belgii, Francii, Španělsku, Švýcarsku, Rakousku, Polsku a samozřejmě na Slovensku, kde má společnost od roku 2018 pobočku.

Hlavním oborem činnosti společnosti CM Transport Tachov je mezinárodní a vnitrostátní nákladní přeprava zboží a materiálu, spedice a zasilatelství. CMTT je hlavním partnerem firmy PPL. Vedle toho disponuje také skladovacími kapacitou více než 13 tisíc m2, kterou nabízí ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, stejně jako možnost parkování nákladních vozidel zákazníků ve svém střeženém areálu.

Cílem společnosti CM Transport Tachov je především zabezpečit a udržet si kvalitu svých služeb, na kterou jsou zákazníci zvyklí. Neustále se proto všichni zaměstnanci firmy vzdělávají, zlepšují a hledají nová řešení, aby si udrželi schopnosti odpovídající požadavkům dnešního světa.

Společnost není moje, ale naše. (Milan Čmiko)

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

Důvod nominace

Jako řadový zaměstnanec jsem u společnosti nastoupil před cca 4 lety na pozici řidiče nákladního vozidla. Po cca 2 letech jsem se posunul na pozici vedoucího vnitrostátní dopravy společnosti a prokuristu slovenské dceřiné společnosti. Za ony 4 roky u společnosti jsem poznal kvality obou nominovaných, tedy pana Milana Čmika a paní Dariji Čmikové. Pana Čmika (majitele, jednatele) vnímám jako férového podnikatele s lidským přístupem, pro kterého je více než mnohastránková obchodní smlouva, chlapské podání ruky. Paní Čmikovou (ředitelku), vnímám jako velmi schopnou manažerku s obrovských záběrem a přehledem. Má nejen rozhled v oblasti podnikatelské, ale také soukromé ve vztahu ke svým podřízeným. Oba pak mají v mých očích velmi silné sociální cítění ke svému okolí.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů