Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Votamax s.r.o.

Jiří Votava

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Votamax, založená v roce 2014 se již od svého zrodu zabývá výrobou vlastních doplňků stravy BrainMax, které pomahájí svým uživatelům překonávat vlastní limity v práci, ve škole i ve sportu a v neposlední řadě upevňují duševní i fyzické zdraví.

V únoru roku 2018 firma spustila BrainMarket.cz, který je prvním antiestrogenním e-shopem v ČR a na Slovensku. Uvědomovali jsme si, že k upevnění zdraví našich klientů nestačí pouze doplňky stravy, ale je potřeba změnit životní styl celkově. Vzhledem k tomu, že mnoho zdravotních problémů dnešní populace vzniká kvůli hormonální nerovnováze, která vzniká z nezdravého životního stylu a z expozice látek narušujících hormonální systém (xenoestrogeny), zaměřili jsme se především na prodej antiestrogenních produktů jako např. Doplňky stravy, přírodní kosmetika, ekodrogerie.

Veškerý sortiment, který společnost nabízí koncovým zákazníkům, prodává také velkoobchodně. Včetně produktů vlastní značky BrainMax.

Zdraví je Vaše budoucnost.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Touha splnit si sen, který jsem měl na vysoké škole. Vyrábět doplňky stravy zlepšující mentální i fyzický výkon.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Osobním můj táta. Podnikatelským Steve Jobs, Elon Musk.

Jaké máte plány do budoucna?
Vytvořit vlastní soběstačný firemní ekosystém, který bude ekonomickým i ekologickým vzorem pro ostatní firmy i jedince.

Odpovídal Jiří Votava, majitel firmy Votamax (na snímku vpravo)

Důvod nominace

Ráda bych nominovala firmu BRAINMARKET a Ing. Jiřího Votavu na ocenění Český Goodwill. E-shop a prodejna se orientuje na výrobky pro zdravý životní styl, firma nabízí i své výrobky vynikající kvality. Neustále zdokonaluje nabídku. Také lidi vzdělává formou článků na svém blogu.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů