12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Pegas Group & Travel a.s.

Světlana Mihulová

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Akciovou společnost Pegas Group & Travel založila Světlana Mihulová v roce 2011. Světlaninou vášní bylo cestování po světě, poznávání nových lidí, jiných kultur a způsobů života. Dlouhá léta si tak plnila sny nejen sobě, ale hlavně svým klientům. Během té doby přišel vážný úraz, zdravotní problémy a další životní peripetie, které obrátily Světlanin život vzhůru nohama. To přimělo Světlanu změnit svůj přístup k životu i k práci.

Opět začala plnit sny pro druhé a stala se terapeutkou a lektorkou obličejové jógy, hormonálních praktik, SM systému. Spoluzaložila neziskovou organizaci Selavis, jejichž součástí je i on-line centrum. Název vychází z francouzského cést la vie (to je život) a S na konci odkazuje na Světlanino jméno. Tým SELAVIS učí klienty obličejovou jógu a gymnastiku, nejen pro krásu, ale i zdraví. Mimo jiné pracují s klienty po parézách lícního nervu, která vznikne následkem mnoha onemocnění nebo nešťastných zákroků. Mimo to centrum Selavis nabízí funkční cvičení, spirální stabilizaci a program pro hormonální aktivitu těla. Cílem je být zdravý, čerpat sílu z nitra svého těla, chápat jeho principy chování, umění šťastného života a stárnoutí s grácií.

Pro své klienty všech věkových kategorií připravuje pravidelné lekce obličejové jógy „naživo“. Jedná se o dva a půl hodinové kurzy, které Světlana pořádá po celé České Republice. Můžete ji navštívit ve městech Praha, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Brno, Zlín, Olomouc, Ostrava, Opava. Pokud se nemůžete zůčastnit osobně, jsou pro Vás připraveny video lekce obličejové gymnastiky a on-line poradna. Trénovat pravidelně můžete nejen účastí na kurzech a pravidelných lekcích, ale i po Skype, FB nebo WhatsAppu. Pro všechny klienty Světlana pořádá pravidelné tréninky na Youtube zdarma.

A protože láska k cestování Světlanu neopustila, připravuje SELAVIS také tuzemské i zahraniční pobyty se zaměřením na cvičení obličejové gymnastiky, zdravý životní styl a funkční zdravé cvičení.

Vedle toho Světlana rovněž školí další instruktory obličejové jógy, a to podle vlastních cvičebních plánů, které vytvořila na základě svých zkušeností. Ty také shrnula do podoby knižní publikace Obličejová jóga, kde začátečníci i mírně pokročilí najdou přesné popisy cviků, doporučení, kontraindikace a plány pro bezpečný domácí trénink. Knihu, která bude unikátní počtem obsažených cviků, bude uvádět na trh na podzim tohoto roku.

Ať každý den stojí za to.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


V čem vidíte největší překážky podnikání?
V byrokracii a neskutečných požadavcích úředníků, což vezme člověku hodně času, energie a nervů.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?
Kreativita, houževnatost, bojovnost.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
Upřímnost a bojovnost..

Odpovídala Světlana Mihulová, spoluzakladatelka firmy Selavis

Důvod nominace

Zakladatelka je žena plná odhodlání, pokory a víry. Vše vytváří s láskou a citem. Projekt Selavis mě opravdu zaujal a myslím, že je přímo stvořeny pro ženy.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů