12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

3E PROJEKT, a.s.

Václav Menšík

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Akciová společnost 3E PROJEKT vznikla v roce 1998 spojením několika tehdy již fungujících společností. Na začátku byli tři členové jedné rodiny, odvaha a oddanost myšlence. Za téměř třicet let firma vyrostla ze self made rodinné firmy do respektovaného podnikatelského subjektu, který má pobočky v Ostravě a Praze, působí ale po celé republice.

Pole působnosti firmy 3E PROJEKT je široké a neomezuje se na jeden obor. Podnikatelské aktivity zahrnují gastronomické provozy, lokální gastroprojekty, sítě restaurací, správu a pronájem nemovitostí. Společnost vlastní minipivovar, kde vaří pivo tradičním a poctivým způsobem.
Filozofii společnosti zaštiťuje pocit uspokojení z dobře odvedené práce. Tu nelze odvést bez dobrých lidí, proto si společnost na svých zaměstnancích zakládá. Dává jim prostor rozvíjet se, respektuje osobnost a limity, dokáže ocenit úspěch i snahu, poctivou práci i dobré nápady.

Odhodlání vytvářet lepší prostředí směřuje dovnitř i vně firmy. Etický kodex vede společnost 3E PROJEKT třemi směry. Prvním je vytváření bezpečného a podporujícího prostředí pro zaměstnance, obchodní partnery, zákazníky i majitele firmy. Druhým je podpora a sponzoring sportovních, kulturních, volnočasových a dobrovolnických aktivit v okolí firmy. V neposlední řadě je pro odpovědné chování společnosti určující ochrana životního prostředí, kdy se veškerou svou podnikatelskou činnost snaží přizpůsobovat zelenějšímu fungování. Apeluje přitom i na své partnery, dodavatele i zaměstnance.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Důvěry, otevřenosti a férovosti.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Jedním z výrazných vzorů či inspirací pro mne, marketéra, je Stanislav Bernard. Ze známých osobností je to Petr Čech, který dokázal skvěle vybudovat svou osobní značku, podával perfektní sportovní výkony a chytrými investicemi a podnikatelským duchem se přirozeně přesunul do role podnikatele a manažera.

Jaké máte plány do budoucna?
Dokud budu ve vedení společnosti, budu stále poháněn snahou přinést regionu zajímavé služby a pracovat pro komunitu, ve které firma působí. I nadále chceme rozšiřovat unikátní koncept SBEERKA a chystáme nový koncept restaurace tak, aby odpovídala měnícím se požadavkům obyvatel sídlišť větších měst. Velký potenciál vidíme v řemeslných potravinách, proto se nevzdáváme myšlenky rozšířit naše portfolio o další minipivovar.
V Praze jsme vybudovali moderní studentské bydlení a nyní cítíme, že je čas začít budovat dostupné ubytovací kapacity také pro seniory.

Odpovídal Václav Menšík, ředitel útvaru marketing a PR firmy 3E PROJEKT

Důvod nominace

Vážím si proaktivního přístupu v segmentu gastronomie - Pivovárek Morava nebo restaurace Sbeerka. Dále oceňuji sponzoring sportovních, kulturních, volnočasových a dobrovolnických aktivit v našem okolí, za které společnost obdržela z rukou primátora statutárního města Ostrava ocenění Společensky zodpovědná firma.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů